JAKIE KREMIKI???

napisał/a: ZABCIA!!! 2008-01-10 06:45
Witam dziewczyny
Jakie kremiki (z jakiej firmy)do twarzy waszym zdaniem sa najlepsze
obojetnie czy to na zmarszczki, czy moze do skory tradzikowej, albo jakies na noc lub na dzien????
Jakich w tej chwili kremow uzywacie

Dziekuje za odpowiedzi!!!
napisał/a: ~gość 2008-01-10 11:28
ZABCIA!!!, troszeczke było tutaj http://forum.we-dwoje.pl/topics58/super-krem-vt963.htm?highlight=#24461

ja nie mam ulubionego kremu, jak mi się kończy to idę do drogerii i kupuję jakiś wynalazek ;] teraz mam z Soraya chyba jakiś na noc ale nie pamiętam ;]

jednak zawsze mam NIEVEA niby zawiera dużo wody i nie dobry na zime (tak słyszałam) ale dla mnie jest najlepszy na wysuszone usta
napisał/a: kasia_b 2008-01-10 14:38
obecnie używam ziaja - kozie mleko do twarzy - niby przeciwzmarszczkowy ale piszą, że od 25 roku życia można takie stosować więc ja już się łapię a tak serio ten krem bo świetnie się wchłania i dla mnie ładnie pachnie i co najważniejsze super nawilża twarz z kremów polecam też deolivia bo świetnie pachnie i super po nim mięciutka skóra tylko nie wiem czy jest wersja nawilżający bo półtłusta na pewno -a maseczka jest po prostu genialna
napisał/a: marteczka3 2008-01-10 15:18
ja uwielbiam ziaji masło kakaowe - do suchej skóry genialny, i pięęęęknie pachnie, chociaż na dzień wolę coś lżejszego - np. różowy happyderm l'oreal'a -mój nr1 ze wszystkich, jakie do tej pory wypróbowałam!
napisał/a: Itzal 2008-01-10 20:33
Ja uzywam w zależnosci od pogody - myokine vichy, nawilżalący z filtrem dax cosmetics (jakas seria o bioodnowie skóry) albo flos lek krem chronny na zimę. Na noc krem dotleniający z ziaji No i kremy pod oczy oczywiscie - na dzien biozel ze swietlika, nawilzający, a na noc dotleniający z sorai
napisał/a: Asieńka 2008-01-10 20:39
Pelliroja napisal(a):Ja uzywam w zależnosci od pogody - myokine vichy, nawilżalący z filtrem dax cosmetics (jakas seria o bioodnowie skóry) albo flos lek krem chronny na zimę. Na noc krem dotleniający z ziaji No i kremy pod oczy oczywiscie - na dzien biozel ze swietlika, nawilzający, a na noc dotleniający z sorai
no to Ci powiem Ruda , że mnie zagięłaś ja nawet tyle kremów nie mam w domu a już wogóle jakieś podziały na dzienne i nocne może do 40-stki do tego dorosnę ja posiadam i używam jeden "na raz" zazwyczaj albo nivea soft albo ziaja brązujący-relaksujący
napisał/a: Itzal 2008-01-10 20:48
Asieńka napisal(a):ja nawet tyle kremów nie mam w domu

ech, moj mąż tez sie dziwi, no i ta nieszczesna wspollokatorka, ale ja wyznaje zasade, ze konserwowane dłuzej lezy, wiec sie smaruje czym wlezie. No nie, tak czym wlezie, to nie, ale czymś odpowiednim. A maseczki to juz w ogole mania moja
napisał/a: Kinia 2008-01-10 21:05
Pelliroja a nie uważasz, że myokine w Twoim wieku jest za mocny?
napisał/a: Itzal 2008-01-10 21:42
napisal(a):Pelliroja a nie uważasz, że myokine w Twoim wieku jest za mocny?


laski, zatłuczcie mnie, wiedzialam, ze mam vichy, ale jestem w trakcie przeglądania jakiegos pisma i jakos mi reklama myokine przed oczmi stanela, i tak wpisalam... Racja, Kinia, az z ciekawosci pocieklam do łazienki - to Thermal Fix , a nie myokine Ale wtopa, nawet nie wiem dokladnie, co na gebę kładę.....
napisał/a: Kinia 2008-01-10 21:49
Noi widzisz tak właśnie myślałam, że coś Ci się porypało
napisał/a: Asieńka 2008-01-10 22:34
Pelliroja napisal(a):nawet nie wiem dokladnie, co na gebę kładę
napisał/a: ZABCIA!!! 2008-01-11 04:28
dziekuje za odpowiedzi i prosze o wiecej!
ja uzywam kremiku z vichy, jest super! pozdrawiam