wpadki-wypadki w salonach kosmetycznych

napisał/a: kasia_b 2007-03-30 19:03
W temacie opalania pisały dziewczyn jak to się niektórzy poparzyli, bo pani za dużo czas nastawiła ale myślę, że nie tylko takie historię się zdarzają - dlatego nowy temat, że wiedzieć jakich pomyłek móc się ustrzec ... przynajmniej spróbować się utrzeć

ja znam dwie ciekawe - chociaż nie mi się zdarzyły ale widziałam efekty

1. "kosmetyczna" bo nie wiem czy tak można nazwać ową panią, koleżance tips oberwał to zrobiła się rana otwarta - no cóż zdarzą się, ponieważ koleżanka chciała go dokleić poszła nie do swojej tipserki tylko do nas na mieście, kobieta nie zauważyła rany i co zrobiła - nałożyła masę akrylową - nie dość, że był obrzydliwy w kształcie, to przede wszystkim koleżance następnego dnia wyszło poparzenia masą akrylową bokami przy paznokciu pojawiły sie krechy jak po poparzeniu metalem - jak ktoś chce "chętnie" podam namiary do tego salonu
2. 2godzinny zabieg przekuwania pępka ostatecznie wyjście bez przekucia - ale po tym później
napisał/a: ~gość 2007-03-30 19:26
ja tez znam kilka wpadek kosmatyczek

w salonie kosmetycznym pani przebijala mi pepk wogole nie majac do tego ani przeszkolenia ani doswiadczenia ani potrzebnych pzryzadow!!!czulam sie jak krolik na ktorym sie szkolia choc efekt?!przebijalam dwa razy za pierwszym razem mialam za wysoko i krzywo przebity nie chcialo mi sie goic mojej kolezance przebily tak ze za malo skory chycily PALCAMI zamiast specjalnymi do tego szczypcami i skora ta przerwala jej sie po jakims czasie pod ciexarem kolczyka nie polecam tego salonu jezeli ktos chce to moge go przestrzec przed tym miejscem..

druga to porazka z tipsami u jednej pani szklane tipsy juz pierwszy odlecial mi w ten sam dzien a reszty pozbylam sie w ciagu 4dni ja nic nie robilm one odpaldaly przy normalnych czynnosciac
to wszystko w salonach w Myslenicach STRZESZCIE SIE!
napisał/a: samsam 2007-03-31 11:02
Ja nie pamiętam wpadek w salonie kosmetycznym, ani u fryzjera. I to chyba dobrze, bo miałabym duże opory, aby znów wybrać się na jakiś zabieg.
napisał/a: ami1 2007-03-31 13:55
O raju i jak tu iść do kosmetyczki. Zwłaszcza, gdy jej się nie zna lub gdy ktoś znajomy jej nie poleca. Strach w oczach... Zwłaszcza gdy się coś przebija.
napisał/a: kasia_b 2007-03-31 14:33
asia to taki może nie najlepszy temat ale o czymś trzeba gadać -wiadomo, że takie sprawy się zdarzają sporadycznie ale niestety, najlepiej pójść do polecanego salonu - tylko jakby nie patrzeć zawsze ktoś musi być pierwszy
napisał/a: Kinia 2007-03-31 16:40
Mim kiedyś przy oczyzczaniu babka ak akłuwała igła, że całe czoło miałam skancerowane, dobrze, że była zima, bo kryłam to pod czapką, a później na szczęście się to wygoiło
napisał/a: bryndzolka 2007-03-31 17:58
ja nie mam zbyt optymistycznych wspomnień z salonu kosmetycznego byłam na depilacji brwi kiedy zmanierowana pani postanowila usunąć mojego pryszcza i tak go wypaliła że miałam bliznę przez 3 miechy
napisał/a: kasia_b 2007-03-31 19:33
asienia czy możesz pisać większymi literkami bo ja już chyba się stareńka robie bo nie widzę co napisałaś

[ Dodano: 2007-03-31, 19:35 ]
o powiększyłam sobie literki na stronce i widzę - no współczuje - i właśnie po to temat, że wiedzieć co potrafią w salonie głupiego zrobić
napisał/a: Kinia 2007-04-01 12:25
Dobrze asienia, że po 3 mesiącach znikła.
napisał/a: Klusia 2007-04-02 19:25
ja nie chodzę do kosmetyczek...więc jak na razie nie miałam żadnej wpadki z tego względu :)
napisał/a: ~gość 2007-04-02 19:44
znalazlam na allegro ogloszenie kosmetyczki 50zl za tipsy czy jest mozliwe ze za taka cene kosmetyczka wykona mi zabieg na choc wmiare dobrych srodkach??boje sie juz o moje paznokcie bo jeszcze nie trafilam na dobra kosmetyczke,a nie powiem bo cena jest zachecajaca
napisał/a: SadritaSantes24 2007-04-09 14:46
Bardzo mnie dziwi fakt że takie Panie pracuja w salonach kosmetycznych. Wiadomo że zaraz po szkole nie nabędzie się np. umiejętności przekuwania pępka ale skoro chce się to robić to trzeba poćwiczyć choćby na modelach którzy się ogłaszają w necie i dopiero gdy się zdobędzie odpowiednie umiejętności robić to za pieniądze .