co na pierwsza rocznice chodzenia?

napisał/a: $marcin$ 2008-08-21 15:45
Witam.
Chciałbym sie zapytać jakie prezenty dawaliscie swoim dziewczyna na pierwsza rocznice chodzenia ze soba Piszcie swoje propozycje z góry wielkie dzięki
napisał/a: cynik 2008-08-21 16:02
daje się to, co lubi dana osoba.
Nie dasz chyba perfum, skoro ktoś woli ubrania, czy kwiaty?

Może wspólna kolacja, wypad w sentymentalne miejsca?
napisał/a: ~gość 2008-08-21 16:33
jeśli w jakimś wyjątkowym miejscu pocałowaliście się 1. raz, lub wyznaliście miłość, to ją tam zabierz =) no a tak to jak cynik napisał, jakiś ciekawy wieczór =) jeśli chodzi o prezenty to hmm, no nie wiem, dla mnie rocznica związku jest lepsza, jeśli zrobi się coś razem a niekoniecznie wymieni prezentami =)
napisał/a: Monini 2008-08-21 17:03
ja dostalam piercionek ;)))
napisał/a: albatrosss(ona) 2008-08-21 19:13
No ja Ci nie powiem , bo ze Mną nikt nie wytrzymał roku , albo ja z Nim , już nie wiem jak to było :D
Ale na pewno wymyśl coś ciekawego by na długo to zapamiętała :)

vanilla napisal(a):rocznica związku jest lepsza, jeśli zrobi się coś razem a niekoniecznie wymieni prezentami =)

Zgadzam się
napisał/a: Zakk 2008-08-21 20:20
kup dobre wino, kwiaty, zaproś ją do siebie, ugotuj coś dobrego, spędźcie razem miły wieczór. Zrób nastrój - świece, muzyczka itp. Kobiety to lubią i często doceniają bardziej niż kolacja na mieście czy srebrny pierścionek
No chyba że pierścionek będzie zaręczynowy...
napisał/a: ~gość 2008-08-21 21:57
ja na pierwszą rocznicę wywołałam wspólne zdjęcia, dałam album - tak je posegregowałam, że ułożyłam z nich naszą historię, dodałam karteczki z napisami na dole każdego zdjęcia. Bardzo się podobało :)
A ja zostałam zabrana na romantyczny spacer zakończony kolacją własnoręcznie ugotowaną przez Niego :) Wina nie było, bo mieliśmy wtedy 16 i 17 lat, ale był szampan bezalkoholowy :)
napisał/a: Monini 2008-08-21 22:53
Zakk napisal(a):No chyba że pierścionek będzie zaręczynowy...

wlasnie o taki mi chodzilo... zle, ze nie dopisalam... ale na kazdego przychodzi kiedy indziej czas.
Zdecydowanie fajnym pomyslem jest romantyczna kolacja we dwoje, najlepiej jak ja sam przygotujesz
napisał/a: Zakk 2008-08-21 23:01
alunia.87 napisal(a):, ale był szampan bezalkoholowy :)


zakładam że $marcin$ jest już pełnoletni

Monini oczywiście domyśliłem się że w Twoim przypadku chodziło o pierścionek zaręczynowy
napisał/a: cynik 2008-08-22 00:01
albatrosss(ona) napisal(a):No ja Ci nie powiem , bo ze Mną nikt nie wytrzymał roku , albo ja z Nim , już nie wiem jak to było :D


ale zrobiłaś sobie reklamę. Niedługo Media Markt będzie chciał, byś robiła ich kampanię reklamową.
Zresztą - u mnie podobnie. Tyle, że ja jestem cyniczną bestią :D

$marcin$, wykaż się po prostu swoją pomysłowością na miarę swojego budżetu. Pamiętaj, że tanie rzeczy, nie oznaczają gorszego efektu ;)
napisał/a: $marcin$ 2008-08-22 08:15
Mam 16lat a moja dziewczyna 15 to taka informacja, bo mi tu proponujecie niektóre propozycje nie do zrealizowania przez nasz mlody wiek tak jak tu padaly propozycje zabrania ją na kolacje do jakieś reustauracji i kupienia róży albo bukietu róż własnie brałem pod uwage ale własnie chce żeby ta rocznica/ten dzien byl wyjątkowy i pozostawil mile wspomnienia czekam na dalsze ciekawe propozycje i dzieki za otrzymane już
napisał/a: ~gość 2008-08-22 08:36
Ja na pierwszą wspólną rocznicę dostałam bransoletkę do kompletu (wcześniej na walentynki dostałam łańcuszek z wisiorkiem) oraz ogromny bukiet kwiatów, bo uwielbiam kwiaty dostosuj prezent do gustu dziewczyny, jeśli lubi kwiaty, kup kwiaty, jeśli biżuterię to biżuterię.