Witam niedługo 18 tka

napisał/a: Ishe 2009-03-27 15:24
I mam problem moja dziewczyna cały czas mnie pyta co chce na 18 - tke i co chce nie wiem co jej powiedzieć a ona chce wiedzieć bo chce mi coś wyjątkowego kupić a ja nie mam pojęcia co jej powiedzieć

pomóżcie
ps
nie piszcie o sexsie bo to już mamy za sobą
napisał/a: ~gość 2009-03-27 15:55
Ishe napisal(a):nie piszcie o sexsie bo to już mamy za sobą

no wiesz co, też mi prezent :| na tym forum większość ludzi nie dałaby Ci takiego pomysłu. Narazie nie bardzo wiem co Ci zaproponować, ale napiszę jak mi coś wpadnie do głowy ;)
napisał/a: mnpszmer 2009-03-27 16:18
A ja ci powiem tak, nic do ubrania i nic co się zniszczy.Coś co postawisz na półkę i będzie mogło stać na wieki i już na zawsze zostać pamiątką.Ja osbiście jako kobieta kiedyś kupiłam koleżance bukiet, ale zamiast kwiatów były poprzyczepiane prezerwatywy (18 sztuk).Zamiast prezerwatyw może być 18 papierosów lub lizaków w śmiesznym kształcie.Sama mam w domu lizaczka w kształcie penisa :P.Mój mąż mi kupił i stoi sobie na półce.Są różne kształty np: piersi ;).Takie cos dla jaj i co zostanie na pamiątkę bym proponowała, ale jak ci kupi taki bukiet z papierosów albo z prezerwatyw to przypadkiem nie podbierajcie bo powinno być na amen 18 sztuk.Mam nadzieję, że [omysł się spodobał.Patrz na to przyszłościowo i żeby mieć wspomnienia w razie gdyby wam nie wyszło, a jak wyjdzie to razem będziecie potem wspominać te piękne młode chwile i szalone pomysły ;P
napisał/a: ~gość 2009-03-27 16:47
To my mamy wiedzieć co chciałbyś dostać na 18- stkę? Chyba sam powinieneś wiedzieć
napisał/a: Ishe 2009-03-27 22:46
prosiłem o rady to co mogę chcieć od dziewczyny jak coś powiem to pomyśli że za drogie albo za tanie i nie przydatne niewiem co kobietą po główkach chodzi
napisał/a: ~gość 2009-03-28 07:44
słoneczko:) napisal(a):To my mamy wiedzieć co chciałbyś dostać na 18- stkę?
nooo bardzo dziwne ;/
nie możesz jej powiedzieć co chcesz?
zapytaj o przedział cenowy i wybierz coś poniżej ceny ale nie za nisko bo się obrazi :D

może:
jakaś fajna ramka z jej/waszym zdjęciem (banalne ale na lata - a ramki mają duuuużą rozpiętość cenową)
album z całego twojego lub waszego wspólnego życia - pracochłonne ale fajne
maszynka elektryczna - takie męskie i na allegro nie jest mega drogo
perfum
łańcuszek - złoty lub srebrny

ee no banały wymyślam bo kompletnie cię nie znam...zastanó się czego potrzebujesz
napisał/a: cisza_dobra 2009-03-28 14:18
ja dostałem na 18 od swojej Ukochanej album, w którym jest cała nasza historia od urodzenia do teraźniejszości, i będziemy dorabiać strony co jakiś czas
napisał/a: mnpszmer 2009-03-28 14:34
Wpadł mi jeszcze jeden pomysł ;) Może jakis łańcuszek z wygrawerowanym jej imieniem, albo takie serduszko co się przedziela na pół i ona miałaby jdną część, a ty drugą.Tam też możecie wygrawerować swoje imie.Ty jej, a ona tobie ;) I pomysł z albumem jest niezly, ale nie wiem ile wy macie razem wspólnych zdjęć.Możesz też poprosić ją żeby zrobiła sobie jakąś seksowną sesję fotograficzną i dała ci potem te zdjęcie ;P Pomysłów jest wiele ;) Jak mi coś jeszcze wpadnie dam znać.A ty daj znac czy jakiś pomysł ci się podoba :)
napisał/a: ann007 2009-03-30 02:02
ja na 18 -stke dostalam kwiatki od mojego"R" a potem wybralismy sie na zakupy i sama sobie wybralam co chcialam ale w twoim przypadku dziewczyna nie kupi ci raczej kwiatkow hmy...nie masz zadnych marzen ? moze poprostu powiedz jej ze chcialbys ten wieczor spedzic razem z nia we dwoje niech pomysli o jakiejs kolacji romantycznej z efektami specjalnymi ...kto powiedzial ze kazdy prezent to musi byc jaks rzecz .... Napisales zeby nie pisac nic o sexie bo to juz masz za soba ..hmy...ciekawe na ktore urodziny dostales???haha zarcik ciekawy sposob masz podejscia na ten temat ...
napisał/a: Ishe 2009-03-30 15:42
napisałem bo o sexsie bo zaraz jakiś "idiota" by napisał niech da ci dupy ale coś w tym stylu co do łańcuszków i innych bajerów to nie lubię nosić często gubię....