elektrostymulacja-polecam:)))

napisał/a: madzinka2 2008-05-29 21:37
Jestem po 10 zabiegach:).Stracilam w obwodach po pare cm:)Cialo szczuplejsze,jedrniejsze a ja zadowolona.Niesamowite bo podchodzilam sceptycznie:).Pani dietetyczka podpowiedziala jak sie odzywiac;)Robilam w Krakowie.Gorąco polecam.Szczegóły podam na maila.Można pisac magda.pb@wp.pl
pozdrawiam

[ Dodano: 2008-06-12, 21:26 ]
nikt nie jest zainteresowany wątkiem?.szkoda bo chętnie opowiem wiecej
pozdrawiam
napisał/a: elaaa73 2008-07-10 22:35
witam,ja jestem zainteresowana tym zabiegiem,ile to kosztuje i jak to wygląda w rzeczywistości,czy są efekty jojo??/ itd.,pozdrawiam.
napisał/a: kaja1 2008-07-21 19:19
Ja tez jestem po elektrostymulacji i również mogę polecić.W trakcie zabiegu stracilam juz pare kg i cm w obwodach potem bylo juz tylko lepiej:)
warto
pozdrawiam
napisał/a: japonka 2008-10-10 09:47
zachęcona elektrostymulacją jestem po seri 10 zabiegów:)
Nie nooo dziewczyny boczki straciłam rewelacyjnie a to była moja najwieksza zmora.Także polecam bo na prawde działa.Byl kocyk podgrzewany,były pasy,oczywiscie prąd przepływał i pracował.Fajna sprawa dla leniuszków.
napisał/a: kaja1 2008-12-01 20:06
Ja nie miałam pogrzewanego kocyka)
Pytała mnie jakiś czas temu dziewczyna na pw o namiary na gabinet
Piszeci pod pysia_madrysia@wp.pl
pozdrawiam was
napisał/a: Inka.S 2008-12-04 15:29
Dziewczyny, a ile taka przyjemność kosztuje (te 10 zabiegów)?
napisał/a: SweetStrawberry 2008-12-10 22:24
Ostatnio dużo się mówi o tzw. elektrostymulacji TENS - metodzie wykorzystywanej często właśnie przy wygładzaniu i ujędrnianiu skóry - podobno wzmacnia mięśnie, dzięki czemu przeciwdziała cellulitowi. Ten typ elektrostymulacji stosowany jest np. w żelazku antycellulitowym.

A co do ceny, sądzę, że jest zależna od gabinetu.
napisał/a: po-kryjomu 2009-02-02 11:55
Ponoć elektrostymulacja pomaga na:
stymuluje rozkład tłuszczu i likwiduje nadmiernie nagromadzone zapasy tkanki tłuszczowej
pobudza podskórną tkankę łączną
usprawnia procesy odżywcze i przemianę materii w tkankach
zwiększa metabolizm i stymuluje wydalanie toksyn
wzmaga produkcję kolagenu i uelastycznienie mikrowłókien
likwiduje zwiotczenia, wywołuje efekt naprężenia i uelastycznienia
pobudza układ limfatyczny
stymuluje cyrkulację krwi
napręża mięśnie we wszystkich warstwach - od głębokiej do powierzchniowej
uśmierza bóle mięśniowe, kostno-stawowe i neurologiczne
ma korzystny wpływ w leczeniu schorzeń zwiotczenia i przykurczy mięśni
powoduje wchłanianie obrzęków
powoduje odpoczynek zmęczonych i obolałych stóp
pomaga w leczeniu artretyzmu, reumatyzmu i schorzeń mięśni

Ile w tym prawdy? Zapisałam się, choc to droga inwestycja, liczę na efekty. Czy ktoś korzystał z takiego zabiegu? Z jakimi efektami?
napisał/a: soundtrack 2009-02-02 22:52
chyba moja koleżanka na to chodziła, raczej nie schudła, może z 2 kg ale za to ujędrniła się i serio było to widać, więc zobacz jak po takim zabiegu i sama zdecyduj:) bo nie na każdego to działa...

a ile coś takiego kosztuje? i ile mniej-wiecej zabiegów trzeba wykonac?
napisał/a: po-kryjomu 2009-02-03 08:04
wiesz co, no ponoc powinno się chodzić dwa razy w tygodniu, wówczas widać efekty w miarę szybko. Ja chodzę tylko raz/tydz. bo mnie na więcej nie stać - to bardzo droga impreza - jeden zabieg 80zł. Trwa 45 minut i jest super relaksujący. Naprawdę czuć jak pracują mięśnie, ale oczywiście tylko te, do których podłączone sa elektrody...reszta sobie leżakuje i zastanawiam się tylko ile w tym prawdy, że 45min prądów daje efekt 1200 zrobionych brzuszków...
napisał/a: camille 2009-02-25 13:46
po-kryjomu napisal(a):i jest super relaksujący.
zastanawia mnie to... chodziłam pare lat temu na takie zabiegi, było to tak bolesne, w miarę podkręcania natężenia że aż nie chce sobie tego przypominać... może to coś innego? na co dokładnie chodzisz, jak się to nazywa? ja lezałam podpieta do kilkudzesięciu elektrod, owszem efekt bardzo dobry jezeli chodzi o ujędrnienie skóry (miałam jej zdefcydowanie za dużo po "gruntownym"odchudzaniu) ale nie wiem czy bym się po raz kolejny zdecydowała...
napisał/a: po-kryjomu 2009-02-25 14:03
no co Ty, naprawdę? być może teraz jest jakiś lepszy sprzęt. to jest elektrostymulacja mięśni, wykorzystywana nie tylko w odchudzaniu czy zwalczaniu cellulitu, ale też np. korzystna dla osób potrzebujących rehabilitacji...
zabieg jest naprawdę fajny, boli tylko jeśli za bardzo się podkręci natężenie. W każdej chwili mogę sobie je sama regulować...