ile zarabiamy?

napisał/a: Justyna D 2007-02-15 00:23
Czesc pracuję od listopada moja pierwsza pensja to 1334 zł netto. Teraz mam więcej obowiązków zajmuje sie kadrami i zarabiam około 1600 netto. Jak na pierwsza pracę mysle, ze to całkiem dobrze. Jak u Was z tym drogie koleżanki.
napisał/a: Belay 2007-02-16 12:05
Ja swoimi dochodami nie będę się "dzieliła". Uważam, że to moja prywatna sprawa. Pieniądze - rzecz nabyta i nie są dla mnie priorytetem. Niedługo minie rok, jak pracuję w tej firmie - dostałam już jedną podwyżkę - co było dla mnie zaskoczeniem, gdyż to pierwsza podwyżka w moim życiu. Niedługo szykuje się prawdopodobnie druga. Miesięczna pensja pozwala mi na opłacenie semestru studiów, więc chyba nie jest źle.

Nie pracuję jednak dla tych pieniędzy. Liczyłam, że zdobędę tu doświadczenie, które przyda mi się później w życiu zawodowym. Łyknęłam trochę wiedzy na temat układów zbiorowych, ustaw dotyczących tematyki morskiej. Zastanawiam się, czy nie podjąć jakichś studiów z tym związanych...
napisał/a: Klusia 2007-02-16 14:27
Belay jeśli Cię to pociąga może warto odważyć się na taki kierunek studiów...? do odważnych świat należy :D
napisał/a: Patka2 2007-02-16 15:55
Chyba normalne że takimi rzeczami nie powinno sie chwalić.
Moja wypłata , moja sprawa.
Przynajmniej ja tak uważam.
Ale może jakbym zarabiała z 10 tysiecy to miałabym sie czym pochwalić.
Zreszta niewiem, ale nawet to chyba nikogo nie interesuje
kto ile zarabia. przynajmniej mnie !!
napisał/a: Anetka1 2007-02-16 18:19
Ja napisze tylko tyle, że ze swoich zarobków jestem bardzo zadowolona...
napisał/a: marionette 2007-02-16 18:37
ja ze swoich jestem średnio zadowolona - wiadomo, zawsze może być lepiej.
ale moja praca daje mi póki co satysfakcję i zdecydowanie się w niej rozwijam, więc nie narzekam.
napisał/a: ~gość 2007-02-16 21:24
Belay napisal(a):Uważam, że to moja prywatna sprawa.


Dokładnie. Ale powiem, że nie mogę narzekać..Dobrze trafiłam i oby tak dalej Praca mnie satysfakcjonuje, no i daje mi szansę rozwoju. Jeden poważny kurs specjalistyczny mam za sobą, kolejny już się kroi..O zmianie pracy nie myślę
napisał/a: ~gość 2007-02-17 16:21
JA TEż AZ MOJEJ PRACY JESTEM ZADOWOLONA-A CO DO ZAROBKóW TO TEż NIE NARZEKAM
napisał/a: betty1905 2007-06-01 11:40
w sumie to ja tez - jak na kobiete nieżle zarabiam. Moge sie jedynie pochwalic tym ,że zarabiam wiecej niż MÓJ TATUS CZY MOJA MAMUSIA.
A PRACA TAKA SOBIE. raz jest dobrze , a raz nie.
napisał/a: MonikaLuc 2007-06-01 12:21
Justyna D napisal(a):Czesc pracuję od listopada moja pierwsza pensja to 1334 zł netto. Teraz mam więcej obowiązków zajmuje sie kadrami i zarabiam około 1600 netto. Jak na pierwsza pracę mysle, ze to całkiem dobrze. Jak u Was z tym drogie koleżanki.

dla mnie jak na pierwszą pracę to super
a u mnie marnota a tymbardziej jak na Poznań !!!!!!!!!! wstyd sie przyznać ile w naszej firmie dają kasy!

marionette napisal(a):e moja praca daje mi póki co satysfakcję

mi już moja praca tego nie daje... wiec planujemy z Mężem fasolke i L4 : a potem zobaczymy co dalej... Może jak zabiorę się za pewien duży "projekt" będzie się to liczyło z podwyżką to inaczej na to spojrzę... Wynagrodzenie ma funkcję motywacyjną... u nas szefostwo tego nie stosuje i leci po najniższych kosztach pracowniczych - czyli niskie pensje...
napisał/a: ninka87 2007-06-01 23:04
A ja od 2 dni już nie mam pracy Zarobki były beznadziejne ...

Mam nadzieję, że szybko uda mi się znaleźć coś nowego - z lepszymi zarobkami
napisał/a: noemi4 2007-06-02 09:22
Patka napisal(a):nawet to chyba nikogo nie interesuje
a mnie by to właśnie interesowało, ale nie po to aby rozpatrywać kto ile zarabia i łączyć te kwoty z konkretnymi osobami, ale dlatego że u mnie w rodzinie nigdy nie rozmawialo sie o zarobkach i totalnie nie wiem jakiej kwoty średnio można się spodziewac na poczatku pracy, ile zarabia się w jakim zawodzie Takie życiowe informacje w sumie a ja ich nie posiadam