Postanowienia Noworoczne

napisał/a: Kinia 2006-12-26 21:00
Tak sobie pomyslalam ze juz rok sie konczy a z Nowym musza przyjsc postanowienia na Nowy Rok, co chcielibyscie osiągnąć w Nowym Roku, co zmienić w sobie, w swoim życiu, na co liczycie
napisał/a: Anetka1 2006-12-26 22:20
-6 kg...tyle wystarczy...cała reszta jest super...
napisał/a: jente8 2006-12-26 23:55
Nigdy nie robiłam postanowień noworocznych, ale w zeszłym roku zrobiłam po raz pierwszy. Spędzałam Sylwestra u koleżanki, przegadałyśmy pół nocy i tak nas jakoś natchnęło A ponieważ zbliża się kolejny Sylwester, pora na "rozliczenie się" z postanowień... No i niestety. Już wiem, że nie mam po co ich robić. Bo z realizacją bardzo kiepsko Niektóre się spełniły, ale nie dlatego, że myślałam, że "to jest moje postanowienie noworoczne", tylko w naturalny sposób.
Oczywiście są rzeczy, które chcę osiągnąć w tym nowym 2007 roku i do których będę dążyć. Ale nie chcę ich formułować w postaci "postanowień noworocznych", bo to mnie nie motywuje.
napisał/a: dark_salve 2006-12-26 23:58
U mnie lista co bym chciał zmienić a co postatnawiam jest kontrastowa. Ale najczęściej mówię sobie że zacznę nie tyle codziennie, a regularnie co pare dni trochę ćwiczyć (jakieś brzuski, pompki itp), że będę oszczędniej żył, że czegoś się nowego nauczę (czy to grać np. jakiejś piosenki na gitarze, czy coś całkiem nowego), czasami postanawiam że przeczytam jakąś konkretną książkę z mojej półki...

Ale najważniejszym postanowieniem musi być na przyszły rok staranne i szybkie spłacenie paru drobnych długów. Za auto niestety mam określone raty i daty więc w tej kwestii niczego nie przyśpieszę.
napisał/a: Kaira86 2006-12-27 11:18
moim postanowieniem to mogloby byc powrot do dawnej figury albo i nawet lepiej ale to jest troszke malo realne... a tak szczerze to chce byc dobra matka i niezalamywac sie w trudnych chwilach oraz nie tracic nerwow co mi sie ostatnio czesto zdarza
napisał/a: samsam 2006-12-27 11:21
Ja nie mam postanowień noworocznych, ale za to, jak co rok, mam życzenia. Trzy życzenia, które wymawiam w myślach w momencie, gdy wybija północ.
napisał/a: Kinia 2006-12-27 12:04
sylwia napisal(a):Trzy życzenia, które wymawiam w myślach w momencie, gdy wybija północ.

Fajny pomysł.
No to może inaczej czego sobie życzycie na Nowy Rok
napisał/a: Małgosia23 2006-12-27 13:49
Dla mnie, a tak dokładniej dla nas ten Rok będzie wyjatkowy, pełen wielu ważnych wydarzeń i w zwiazku z tym życze nam (mnie i Miśkowi), by wszystko poszło zgodnie z planem.

A oto lista naszych życzeń:
1. Obrona pracy magisterskiej - sadzę, że to bedzie mały pikuś. :)
2. Otwarcie własnej działalności gospodarczej - mam nadzieje, że odpowiednio
zainwestujemy i, że bedą z tego korzysci na przyszłosć.
3. Praca - bede szukać i szukac aż do skutku.
4. Kupno mieszkanka - obyśmy dokonali dobrego wyboru.
5. Ślub koscielny - oby ten dzień był najwspanialszy w życiu, chcemy go wspominać jako
jedno z najpiekniejszych przeżyć.
6. Wyjazd po ślubie - południe Europy, wypocząć i nacieszyć się chwilami spędzonymi tylko we dwoje.
7. Starania o Maleństwo - to ogromniaste życzenie, które mogłoby spełnić się tuż pod koniec tego roku. Mam takie życzenie, by przy następnej Wigilli sprawić wszystkim wspaniały prezent. Oby tak się udało.

Wiele bym dała, by nasze życzenia się spełniły.
To pierwszy raz, gdy są tak poważne, tak bardzo zadecydują o naszej przyszłosci.
napisał/a: mala1 2006-12-27 14:26
A ja postanowilam ze od nowego roku nie pale papierosow!!!!! Trzymajcie kciuki!!!!
napisał/a: Anetka1 2006-12-27 15:45
sylwia napisal(a):Trzy życzenia, które wymawiam w myślach w momencie, gdy wybija północ.
sylwia a możesz zdradzić co to za życzenia ??? Czy obawiasz się że wtedy się nie spełnia...
napisał/a: samsam 2006-12-27 17:27
Anetka napisal(a):sylwia a możesz zdradzić co to za życzenia ??? Czy obawiasz się że wtedy się nie spełnia...

Niestety nie. Nie chcę zapeszać. Zawsze mi się spełniały, ale pod warunkiem, że nikt o tym nie wiedział. Także i tym razem trzymam język za zębami
napisał/a: Anetka1 2006-12-27 20:54
sylwia napisal(a):Niestety nie. Nie chcę zapeszać. Zawsze mi się spełniały, ale pod warunkiem, że nikt o tym nie wiedział. Także i tym razem trzymam język za zębami
oczywiście szanuje Twoją decyzje... i mam nadzieje że Twoje życzenia się spełnią :) a jak już się spełnią to nam powiesz o co chodziło