Moja strona ślubna

napisał/a: trojanek 2007-02-15 15:26
Witam, wkrótce biorę ślub z czego ogromnie się cieszę. Niedawno byłam na ślubie kuzynki w Londynie i spodobało mi się to że miała ona własną stronę ślubną, gdzie miała zamieszczone wszystkie informacje na temat ślubu i każdy mógł sobie tam wejść.

Poszperałam w necie i okazało się że jest jeden taki polski serwis i niedawno założyłam sobie własną stronę ślubną: http://www.trojanek.weselny.pl/ super sprawa, ile zabawy podczas tworzenia :)

Ciekawa jestem jak wam sie podoba moja strona i co sądzicie o tworzeniu takich stron, czy ktoś z was ma także wlasną strona, jeżeli tak napiszcie chętnie zobacze?

Anka
napisał/a: nika81 2007-02-15 15:37
Super pomysł!!! I zabawa pewnie też niezła . Stronka bardzo przyjemna i z czasem będzie się pewnie rozwijać.
napisał/a: iza19821 2007-02-15 15:53
Jak bede miec chwilke czasu .....to napewno wszytsko poczytam.
Ale pomysl super!Dla tych ktorzy chca miec swoje zdjecia w Internecie!
napisał/a: Angelika1 2007-02-16 09:29
trojanek napisal(a):Ciekawa jestem jak wam sie podoba moja strona i co sądzicie o tworzeniu takich stron
to rewelacyjny pomysł, naprawdę. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłaś tym pomyslem.
napisał/a: Kashyw 2007-02-16 11:29
Hm....bardzo ładna strona gratuluję pomysłu i realizacji ...
Życzę dużo miłości, choć widać, że Wam jej nie brakuje
Pozdrawiam
napisał/a: slonko4 2007-02-17 20:12
Swietna strona! Bardzo fajny pomysl. Tez bym chciala taka miec, ale niestety nie znam sie na tworzeniu stron www...a szkoda :(
napisał/a: Angelika1 2007-02-19 08:15
slonko napisal(a):Tez bym chciala taka miec
, ja również. Tylko jak? Nie umiem tworzyć profesjonalnych stron
napisał/a: Kinia 2007-02-19 10:16
Moj ukochany raczej nie chcialby ukazywac sie w intrnecie...Wiec raczej odpada, ale fajny pomysl dla tych ktorzy lubia odrobine ekshibicjonizmu
napisał/a: slonko4 2007-02-19 10:28
Hehe, a ja juz zaczelam sie htmla uczyc ;) Jako, ze moj ukochany jest informatykiem, to licze ze mi pomoze, i jak dobrze pojdzie to przed slubem sie uda stworzyc jakas stronke ;)
napisał/a: trojanek 2007-02-19 13:22
Dziewczyny, ale wlasnie bajer jest w tym ze ja tez nie znam htmle czy jak to sie nazywa, nawet nie wiem co to jest a serwis weselny.pl pozwolil mi stworzyc super stronke w kilkanasice minut praktycznie prowadzil mnie za reke co mam robic - wiec dajcie spokoj z tym fachowym slownictwem - z reszta tam jest 14 dniowa darmowa wersja testowa mozna sobie przetestowac co i jak polecam bo warto, ja zmykam wypelniac moja strone dalej :)
napisał/a: slonko4 2007-02-19 20:49
Dzieki trojanek! Moja stronka juz zaistniala w internecie :)

[ Dodano: 2007-02-20, 10:28 ]
Chcialam jeszcze dodac, ze ta strona to super pomysl - bo swietnie sie u mnie sprawdza! Przede wszystkim dlatego, ze nie mam mozliwosci osobistego kontaktu z wiekszoscia gosci, bo mieszkam za daleko. Nawet zaproszenia poczta wyslalam...A na stronie sa wszystkie informacje, lacznie z tym wierszykiem odnosnie prezentow (czytaj pieniazkow). Niby wersja testowa na 14 dni, ale moj misiek juz powiedzial, ze zaplacimy te 39 zl za 3 miesiace, bo mysle ze naprawde warto!
napisał/a: Angelika1 2007-02-20 11:05
slonko napisal(a):Niby wersja testowa na 14 dni, ale moj misiek juz powiedzial, ze zaplacimy te 39 zl za 3 miesiace, bo mysle ze naprawde warto!
no to gratuluję, mam nadzieję, że dostaniemy linka.