Fryzura ślubna

napisał/a: ~gość 2009-03-14 23:26
Śliczna :) wygląda na strasznie delikatną, bałabym się, że po kilkugodzinnym tańcowaniu się rozwali, ale na zdjęciu wygląda ładniutko :)
napisał/a: charlize1 2009-03-15 14:29
Natalina1989, pierwsza fryzurka przepiekna
napisał/a: KasiaKasia 2009-03-15 14:37
Chcialabym miec jakiegos klasycznego koka, gdzie welon bedzie pod fryzura, macie jakies propozycje
napisał/a: Dorotka Piatka 2009-03-15 18:11
Może coś takiego?
napisał/a: Monini 2009-03-15 18:18
BosiaB, ale ta fryzurka jest piekna. Mysle, ze na ciemnych wlosach moze nie byc az takiego efektu poprzeplatanych pasemek, ale zdecydowanie bedzie wygladac bardzo ladnie
napisał/a: KasiaKasia 2009-03-15 19:20
bardzo ładna fryzurka, podoba mi sie
napisał/a: ~gość 2009-03-15 21:44
KasiaKasia, Dorotka Piatka, ja też planuję być uczesana w jakiegoś koka, ale te zaprezentowane rpzez Was są dla mnie za wysoko. Zaraz coś poszukam i wkleję
napisał/a: ~gość 2009-03-15 22:22
MałaAgacia napisal(a):o lokach i podkręcanych fryzurkach mogę zapomnieć

a próbowałaś jakieś upięcia a nie loki? rozumiem o jakim typie włosów mówisz, niektóre dziewczyny mają to nieszczęście w szczęściu posiadać taki mocny gruby włos.
Ale mimo wszystko uważam ze dobry fryzjer na dobrych kosmetykach bedzie potrafił zrobić trwałą i piękną fryzurę. Moze trzeba by troszke wycieniować włosy zeby nie były takie ciężkie a miały lekkość?
nie chce Ci tu prawić morałów, próbuje doradzić bo ślub tuż tuż
napisał/a: MałaAgacia 2009-03-15 22:54
maślinka, A więc :D :
Loki nie są moim marzeniem ma szczęście.
Byłam na próbnej - miałam upięcie z tyłu i jakoś nie przekonała mnie ta fryzura. Teraz będę kombinować z pół na pół - ale to drugie pół (czyli część rozpuszczona) będzie tak zwisać ze mnie... Nie wiem, nie wiem mam nadzieję, że pani fryzjerka coś mi wyczaruje ładnego. Mojemu facetowi podoba się fryzura, którą linkowałam Uli chyba stronę wcześniej. Zdaje się, że str 4 tego wątku. Mnie się ona również podoba, jednak nie będę mieć loczków i nie wiem czy to ładnie wyjdzie Wszystkie tego typu fryzury, które tu wklejacie są właśnie na kręconych lub falowanych włosach. Ja nigdzie nie znalałam niczego, co by mnie zachwyciło z prostymi, pół na pół.

Fryzjerka oczywiście mi zrobi ładny fryz, tylko nie mogę się uprzeć na fale.
napisał/a: jente8 2009-03-15 23:00
MałaAgacia, a zajrzyj sobie na zdjęcia ślubne Marusi: http://forum.we-dwoje.pl/topics59/i-rocznica-slubu-marusi-i-szymka-vt3359,45.htm (str. 4 wątku). Może niewiele zobaczysz, bo tył fryzury zasłania welon... ale ona też miała częściowo upięte, a częściowo rozpuszczone proste włosy. I wyglądało to pięknie :)
napisał/a: MałaAgacia 2009-03-15 23:13
Dzięki Ula! Fryzurę Marusi jak i pani w czerwonej sukience pojawiającej się również na tych zdjęciach zapisuję w folderze. FRYZ
napisał/a: jente8 2009-03-15 23:19
MałaAgacia, nie ma za co :) Jutro jeszcze wrzucę Ci tu fotki z fryzury próbnej Marusi, tam będzie lepiej widać :)