Makijaż

napisał/a: Anetka1 2007-03-02 10:30
Ja kiedyś byłam na takim mini kursie kosmetycznym i aby cienie i szminka trzymały się ładnie trzeba dać pod nie odrobinę pudru. Z IsaDory są takie specjalne podkłady urtwalające...ostatnio chyba płaciłam ok 47 zł. Myślę że też ważne jest aby cienie same w sobie nie miały kremowej konsystencji i nie były zbyt tłuste. Myślę że warto też zainwestować w lepszej jakości cienie, które z reguły trzymają się dłuzej. Ja używam l'reala i nie miałam nigdy efektu kluszczenia się cieni na powiekach.
napisał/a: Angelika1 2007-03-02 10:38
Ja wiem, że ja napewno wówczas będę używać mgiełki odświeżającej, ponieważ to będzie lato, wiec napewno mojej skórze przyda się odświeżenie, nawilżenie no i wiem, że takie właśnie mgiełki utrwalają makijaż. Np. z Avonu czy Oriflame (już nie pamiętam), ale zapewne inne firmy też posiadają je w swojej ofercie.
napisał/a: Anetka1 2007-03-02 14:05
Angelika, zeby Ci tylko taka wilgotna mgiełka makijażu nie rozmazała...
napisał/a: Angelika1 2007-03-02 14:09
Anetka napisal(a):Angelika, zeby Ci tylko taka wilgotna mgiełka makijażu nie rozmazała...
właśnie one nie rozmazują, są pod tym względem rewelacyjne
napisał/a: ~gość 2007-03-02 14:16
Makijaż ślubny nie powinien być przesadny. Raczej delikatny. Widziałam raz pannę młodą, która chyba leżała plackiem tydzień w solarium i była dosyć ostro pomalowana. Mimo, że dziewczyna była bardzo ładna nie wyglądało to fajnie.
napisał/a: Angelika1 2007-03-02 15:08
Dokładnie, co za dużo to nie zdrowo
napisał/a: jarzynka 2007-03-02 19:00
bambolinka napisal(a):Czy wiecie moze czym sie utrwala makijaz: usta zeby byly trwale i cienie zeby ladnie byly rozprowadzone przez cala noc, a nie pozbijane w zagieciach powieki


Sa specjalne bazy pod makijaz, artdeco cos takiego robi, maksymalnie przedluza "zywotnosc" cieni na powiekach.

Anetka napisal(a):cienie i szminka trzymały się ładnie trzeba dać pod nie odrobinę pudru


To najprostszy sposob, ale to i tak wszystko zalezy od cieni i pomadki :/ Ja rowniez moge sie podpisac pod cieniami loreala, z isadora mam zle doswiadczenie.
Co do pomadki polecam loreala (colour riche), kupilam z konturowka, ja bylam zachwycona, bardzo dlugo sie trzyma, nie wysusza ust, bardzo ladny efekt. Tylko cena w Polsce pewnie wysoka :/ (tutaj ok $5)

Ja nie chce typowego slubnego makijazu w delikatnych kolorach :) Napewno bede miala mocno podkreslone oczy.

Odpowiedzi na wszystkie mozliwe pytania dot. urody znajdziecie na wizaz.pl, tam panie wiedza wszystko :))
napisał/a: niunia_20 2007-03-03 18:10
jak dla mnie z tych, które pokazuje izabela1982, to nr 2, 3, 5 no i 6 też obecnie poszukuję czegoś ciekawego
napisał/a: Klusia 2007-03-06 12:26
Ja stawiam na makijaż delikatny, świeży, podkreślający oczka :)
napisał/a: Patka2 2007-03-06 12:33
Kluszeczka napisal(a):Ja stawiam na makijaż delikatny, świeży, podkreślający oczka

Zgadzam sie z Toba.
Żadne z pokazanych makijaży mi się nie podoba.
Jak dla mnie naturalna twarz bez pudru i takich tam , ładnie oczka podkreślone tylko tuszem , bez jakis tam kolorów, czarnym tuszem , to oczka
wtedy bardzo łądnie wyglądają.
A na usta delikatny błyszczyk w jasnym odcieniu :)

zreszta ja sie tak na codzień maluję :)
napisał/a: Klusia 2007-03-06 15:57
Patka dokładnie, ładna cera, wytuszowane rzęski i błyszczyk ładnie skomponują się z urokiem sukni ślubnej i magią dnia...
napisał/a: MonikaLuc 2007-03-07 15:10
Kluszeczka napisal(a):ładna cera
tego mi brakuje :( nie mam zbyt ładnej cery.. wiecznie coś... niedoskonałości, które trudno ukryć..
ale bardzo lubię lekki cień na powiekach, delikatna szminka albo błyszczyk