Autor Wiadomość

SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST

Mrs.M

Wysłany: 2010-04-12, 18:28    Re: SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST
margaret napisał/a:
Mi się wydaje ( na chłopski rozum ;-) ) że lepsza od sukienki na szyję byłaby z ramiączkami. Bo jednak duże piersi to duży ciężar a tu cała noc przed panną młodą wiec lepiej chyba rozłożyć ten ciężar na ramiona. Zresztą katarz88, sama pisała
katarz88 napisał/a:
na 100dniówke miałam właśnie w serduszko - ale na szyje- i powiem szczerze że było mi ciężko trochę bo sukienka z falbanami itd .. kręgosłup bolał ;/

nie tyle o biust chodzi- a o Ciężar Sukienki ... jag "odkopię " zdj to wstawię

i tak JESZCZE - NAJWAŻNIEJSZE , to BARDZO DZIĘKUJE WAM DZIEWCZYNY ZA POMOC ZDJĘCIA I RADY ! :* I CZEKAM NA KOLEJNE ;)

duszek
z kąta w szufladzie...

Wysłany: 2010-04-12, 19:49    SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST
Proszę bardzo - moja dopiero co wybrana sukienka:

Biust około 105
Biodra około 100
W sumie brak tali bo w pasie mam dosłownie minimalnie mniej niż w biodrach :-(

Aha suknia jest w zamałym rozmiarze :D mój się uszyje :diabel:

i jest lekkaaa jak piórko :-D

tymka

Wysłany: 2010-04-12, 19:58    SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST
duszek, bardzo piękna :) myślę o podobnej, bo też mam właśnie podobną figurę - tylko w biodrach i pasie mniej i niższa jestem... Twoja jest bardzo bliska moim faworytkom znalezionym na razie tylko w necie ;)

Mrs.M

Wysłany: 2010-04-12, 19:59   
baaaaaaRDZO mi sie podoba twoja sukienka Duszek !!!!!

i wiesz- Moje wymiary sa podobe do twoich ;p ;) Może jakis Biznesik po Twoim weselu zrobimy ;) hehe Ile będzie kosztowała Twoja sukienka ?taka orientacyjna cena?? bo poki co nie mam pojęcia nawet jakie Fasony ile kosztują ....

i tak jak obiecałam dodaje zdj mojej ze 100dniówki ;) było to 4 lata Temu ;p wazyłam więcej o 4kg, nosiłam zle dopasowany stanik . teraz Mimo, że biust mam większy ale w Dobry Staniku to wygląda nawet dobrze ;)

KarolciaK

Wysłany: 2010-04-12, 21:47    SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST
duszek, cudownie wygladasz chudzinko ;-) idealnie dobrana suknia

Mrs.M

Wysłany: 2010-04-12, 21:55   
Aniołek Jarusia - ślicznie wyglądasz - bardzo mi sie Podoba !!!

widzę, że jest wiele pomysłów i będzie w czym wybierać - Czekam na resztę propozycji- Może przydadzą się one nie tylko mnie ;) w końcu Biuściastych PM poszukujących tej wymarzonej kreacji jest Dużo !

Aniołek Jarusia

Wysłany: 2010-04-12, 22:21    Suknia ślubna na duży biust
hej dziewczyny:) ja tez mam ten sam problem a moja suknia wygląda dokładnie tak jak na zdjęciu poniżej. Będzie tylko dopasowana na mój rozmiar, szczególnie pod pachami no i szelki nie na szyje tylko na ramiączka będą, bo mój biust to ciężki kaliber i do rana to chyba kark by mi zesztywniał od tego ciężaru :D Można jeszcze zmienić dekolt, ale ja pozostawiam go bez zmian bo nie chcę żeby w tym wyjątkowym dniu mój biust wylewał się z sukni...

[ Dodano: 2010-04-12, 23:29 ]
katarz88, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię, bo przyznam się, że miałam sporo wątpliwości przy wyborze sukni ślubnej. Mam nadzieję że po wszystkich poprawkach będzie jeszcze śliczniej:-) Pewnie uznacie, że tak sobie słodzę, ale ja już naprawdę nie mogę doczekać się gotowej sukni i czy wszystko będzie tak jak chcę...??

[ Dodano: 2010-04-12, 23:34 ]
........................................

[ Dodano: 2010-04-12, 23:35 ]
........................

S7000544.jpg wd.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 195,19 KB

S7000543.jpg wd.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 222 KB

S7000541.jpg wd.jpg1.jpg
Plik ściągnięto 53 raz(y) 79,65 KB

[/url]

Mrs.M

Wysłany: 2010-04-12, 22:42   
Aniołek Jarusia- w gruncie rzeczy twoja sukienka w jakiś sposób przypomina ta moja ze 100dniowki tylko nie ma falbanek a w dekolcie na prosto a nie serduszko . krój faktycznie ładnie wyszczupla- zdj nigdy nie oddają uroku to trzeba Pamiętać ;)

a ta Twoja "DRAPERIA " na brzuchu super podkreśla talię ;) tak mi Krawcowa mówiła - a Ty masz Fantastyczną talię ;) mi się podoba ;) ślicznie ;)

duszek
z kąta w szufladzie...

Wysłany: 2010-04-13, 07:38    SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST
katarz88 napisał/a:
i wiesz- Moje wymiary sa podobe do twoich ;p ;) Może jakis Biznesik po Twoim weselu zrobimy ;) hehe Ile będzie kosztowała Twoja sukienka ?taka orientacyjna cena?? bo poki co nie mam pojęcia nawet jakie Fasony ile kosztują ....

Z informacji Pani w salonie kosztuje 2400 jest z kolekcji tego rocznej :) (2010), mogę ci ją polecić serdecznie bo ja na codzień mam rozmiar taki w okolicach 42 a ta suknia uczyniła cud, wyglądam w niej i czuje się na 38 - nie wiesz jaki był mój szok jak ją założyłam. Jeżeli tylko będziesz chciała to bez najmniejszego problemu ci ją odsprzedam po atrakcyjnej cenie :) Ja będę szcześliwa że nie będzie się marnowac w szafie i będę mieć ogromną nadzieję, że tobie da tyle radości co mi :radocha:
A patrząc się na twoją sylwetkę to mogę powiedzieć wprost, że jesteśmy sylwetkami prawieeeeee identyczne :diabel:

Suknia po mnie będzie mieć zakres regulacji taki, że na 100% się dopasuje, będzie na 176 cm wzrostu i jej fason jest tak prosty, że nie ma najmiejszego problemu skrócenia o tyle ile się tylko będzie komuś innemu :)

Tak więc w razie czego zapraszam do okupienia po moim ślubie :) Do sukni dodam oczywiście wszystkie dodatki - razem ze specjalnie dedykowanym pięknym welonem którego nigdzie nie ma w necie a kosztuje 230 zł :)

[ Dodano: 2010-04-13, 08:43 ]
KarolciaK napisał/a:
duszek, cudownie wygladasz chudzinko ;-) idealnie dobrana suknia

słoneczko ja i chudzinka :mur: - mam takie boczusie ładne że ojojoj, suknia czyni cud niesamowity :radocha:

KarolciaK

Wysłany: 2010-04-13, 09:51    SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST
duszek napisał/a:
słoneczko ja i chudzinka :mur: - mam takie boczusie ładne że ojojoj, suknia czyni cud niesamowity :radocha:

ja tam boczusiow nie widze,wiec albo ich nie ma,albo suknia bardzo dobrze je zakryla :radocha: a wyglada cudownie,caly czas na nia zerkam :-D

Mrs.M

Wysłany: 2010-04-13, 13:39   
Duszek - chętnie ;) odczytaj PW ;)

Rooda666
Gość
Wysłany: 2010-04-13, 13:42    SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST
duszek, boska jest :serce:

duszek
z kąta w szufladzie...

Wysłany: 2010-04-13, 14:02    SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST
Rooda666 napisał/a:
duszek, boska jest

KarolciaK napisał/a:
a wyglada cudownie,caly czas na nia zerkam

Dziękuje bardzo :*

Aniołek Jarusia

Wysłany: 2010-04-13, 20:20    Sukienka na duży biust
Duszek, ślicznie wyglądasz w tej sukni :-) ja też przymierzałam między innymi bardzo podobną, ale do mnie jakoś ten krój nie pasował... Za do Ciebie pasuje rewelacyjnie :-)

[/url]

Juhasek87

Wysłany: 2011-02-02, 09:41   
Witam Was;)
Ja miałam szytą suknię ślubną, też mam duży biust i bałam się zufać gorsetowi czy utrzyma moje piersi i nie wyskoczą podczas tańcowania;)) ale sprawdził się w 100% rewelacyjnie uszyty nic nei uwierało a co najważniejsze sztywno trzymał;)
Przesyłam link do mojej sukni: http://allegro.pl/suknia-...1441208919.html

Odpowiedz do tematu