Suknie ślubne dla Pań o pełniejszych kształtach

napisał/a: Alessa1 2007-09-12 19:52
Czarnulka.. no to masz figurę genoidalną :)

ja jestem klepsydra... :) Nogi grube.. rece grube.. cycki wporzo.. talia jak na te wymiary też :)


Kurczę... wy macie ciągoty do słodyczy a ja o dziwo nie. Nie ciągnie mnie do ciastek cukierków batoników ani czekoladek :) Ja dużo pije.. niestety bomb kalorycznych (słodkie napoje) i czasami podjadam czipsiki :P zabójstwo dla sylwetki :)

Poza tym proponuję drogie Panie pooglądac na serwisach fotki osób o podobnej sylwetce do Waszej.. żebyscie mogły coś ściągnąć.. albo uniknąć błędu który zrobiła ta osba :)
napisał/a: arwen24 2007-09-12 23:21
Alessa napisal(a):Kurczę... wy macie ciągoty do słodyczy a ja o dziwo nie. Nie ciągnie mnie do ciastek cukierków batoników ani czekoladek Ja dużo pije.. niestety bomb kalorycznych (słodkie napoje) i czasami podjadam czipsiki zabójstwo dla sylwetki
Ja wszystko po trochu.

A co do sukien to nie wiem gdzie szukac takich odpowiednich do mojej figury.

[ Dodano: 2007-09-14, 15:51 ]
znalazlam cos takiego



--------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: 2007-09-14, 16:22 ]
Znalazlam ciekawe suknie
napisał/a: arTemida 2007-10-12 13:53
dziewczyny nie wiem jak wy ale ja przy rozmiarze 42 w talii i 44 w biuscie zdecydowanie wybieram jednoczęsciowa sukienke ze sznurowanym gorsetem zamiast zamka-jak ktoś dobrze zasznuruje ten gorset to praktycznie wygląda sie na co najmniej rozmiar mniej.
mnie sukienki dwuczesciowe strasznie poszerzały dlatego je sobie odpusciłam.
i ciekawym rozwiazaniem dla optycznego wyszczuplenia są poziome zakładki (4-6)na linni talii-a nigdy nie przypuszczałabym ze dają taki efekt przy moim rozmiarze sprawdzają się w stuprocentach
napisał/a: Cubanita 2007-10-12 15:15
najładniejsza - puszysta3
napisał/a: reni123 2007-10-12 15:45
mnie podobają się u dziewczyn które mają więcej ciałka koronkowe rękawy - np. puszysta5 - wydaje mi się super - wysmukla i wydłuża, no i te rękawki
dziewczyny z chudyni rękami nie wyglądają w takich rękawach dobrze, za to te okrąglejsze - po prostu super

[ Dodano: 2007-10-12, 15:46 ]
puszysta1 też mi się podoba
napisał/a: ~gość 2007-10-12 18:56
mi sie najbardziej podoba 9 sukienka
napisał/a: kasia_b 2007-10-12 21:05
arTemida napisal(a):ja przy rozmiarze 42 w talii i 44 w biuscie zdecydowanie wybieram jednoczęsciowa sukienke ze sznurowanym gorsetem zamiast zamka-jak ktoś dobrze zasznuruje ten gorset to praktycznie wygląda sie na co najmniej rozmiar mniej.

tez tak uważałam odkąd nie przymierzyłam sukienki z gorsetem - a rozmiar mam miedzy 44 a 46 - 44 za małe w biodrach a 46 za duże w biuście
też całe życie uważałam, że będę miała sukienkę w stylu juzefiki - taką odcinaną pod biustem - ale teraz oglądając swoje zdjęcia uważam, że ta którą miałam - z gorsetem na szyję - była najlepszym wyborem - dlatego najlepiej przymierzyć wiele sukien i wybrać tą w której czujesz się najlepiej bo to tego dnia najważniejsze
napisał/a: bluebell1 2007-10-13 13:12
kasia_a, Twoja sukienka była bardzo dobrze do Ciebie dopasowana, ale "józefinka" tez była by śliczna, jestem w fanklubie tego stylu :D I tez uważam ze dla panien młodych o pełniejszych ksztaltach pasują sukienki jednoczęściowe !!! Wspaniale wysmuklają !
napisał/a: czarnulka2 2007-10-16 20:24
o to pare propozycji bardzo mi sie tez podobaja upiecia wlosow a w szczegolnosci rozpuszczonych ale to juz inny temat przepraszam ale musialam o tym nadmienic

ta bardzo fajnie tuszuje ramiona

przyjrzyjcie sie wykonczeniu sukni bardzo pieknie to wyglada

a ta jest w stylu kasi_b bardzo fajnie wyglada to zapiecie na szyji
napisał/a: kasia_b 2007-10-16 20:32
czarnulka, piękne te suknie ale Kochana jeśli to Ty jesteś w suwaczku to ja nie wierzę, że Tobie taka suknia będzie potrzebna ( nie ten rozmiar dla Ciebie )
napisał/a: czarnulka2 2007-10-16 20:40
kasia_a napisal(a):czarnulka, piękne te suknie ale Kochana jeśli to Ty jesteś w suwaczku to ja nie wierzę, że Tobie taka suknia będzie potrzebna ( nie ten rozmiar dla Ciebie )

dziekuje ci kasiu_b za mile slowa tak to ja jestem w suwaczku i uwierz ten rozmiar bedzie mi potrzebny figurami jestemy bardzo podobne przekonasz sie w marcu jak beda zdjatka zawsze jak robie sobie zdjatka to jest tylko buzia nie lubie swojej figury moze po buzi nie widac ale tak jak wczesniej pisalam na gorze mam rozmier 44 a na dole ostatnio mialam nawet 52 teraz obecnie 48-50 kawal kobitki ze mnie
napisał/a: Iria 2007-10-17 12:20
czarnulka, bardzo podoba mi się suknia z tą ozdobną kremową tasiemką wiązaną pod biustem. Podkreśla talie, jest cudna!