Salon sukien ślubnych Caroline Kraków - opinie

napisał/a: Anna_Kowalska1 2013-09-25 21:14
Witam serdecznie wszystkie panny młode.

Jeśli nie chcecie stresować się tuż przed ślubem omijajcie szerokim łukiem salon sukien ślubnych na ul. Długiej 24 I piętro. Mam tu na myśli Caroline Outlet Ślubny. Wprawdzie wybór sukienek ślubnych jest ogromny to jednak brak profesjonalizmu i złośliwość ze strony pań sprzedawczyń stanowczo zniechęca. Kupiłam w tym salonie prześliczną sukienkę, ale stres związany z ciągłymi poprawkami spowodowały, że zdecydowałam się napisać opinię, zdecydowanie negatywną.
Panie wprawdzie wykonały korekty krawieckie w terminie, ale dosłownie na ostatnią chwilę. Sukienkę nabyłam 4 miesiące przed ślubem, natomiast poprawki wykonano, i to niechlujnie, na parę dni przed planowaną uroczystością. Podczas wizyt w salonie nasłuchałam się o problemach z wykonaniem usługi oraz o tym jak to klientki są niewymiarowe. Oczywiście wszystkie te uwagi panie mówiły w sposób nie kryjący obłudy, z uśmiechem na twarzy. Wszelkie moje próby negocjowania ceny wykonanej usługi oraz chęć skontaktowania z właścicielką spełzły na niczym. Cytuję: „ Szefowa jest nieobecna, będzie w poniedziałek”( a ślub oczywiście miałam w sobotę).
Muszę dodać, że odebrałam sukienkę, jednak nie byłam do końca zadowolona z efektu końcowego. Niestety w mojej sytuacji nie miałam już czasu na kupno innej.
Moja skromna rada. Nie podawajcie prawdziwej daty ślubu, aby mieć czas na kupno lub korektę tej już wybranej w razie znalezienia się w podobnej sytuacji.

Życzę powodzenia w znalezieniu tej wymarzonej sukni ślubnej.