Suknia ślubna z piórami

napisał/a: foxyhell 2014-01-14 19:09
Witam,

Prosze Was dziewczyny o pomoc. Szukam sukni slubnej z piorami w gorsecie z dolem princessy lub w ksztalcie litery A. Jesli zobaczycie jakas w internecie z kolekcji 2014 (lub starszej, ale dostepnej) to prosze wklejajcie tu zdjecie lub linki razem z nazwa firmy (i jesli to mozliwe modelu) - bardzo mi w ten sposob pomozecie.

Moja wymarzona ma

gorset w ksztalcie serca z dodatkiem pior i dol rozkloszowany (rozszerzajacy sie) od wysokosci pempka, zalezy mi by gorset nie byl przedluzony na biodra (co chyba jest modne w tym roku), poniewaz mam wezsze biodra od ramion i zle na mnie taki kroj wyglada
superby bylo gdyby dol nie mial prostego kroju tylko jak chmurka czy taki delikatnie postrzepiony/falowany (zeby cos sie ta dzialo

Licze na Was, jestem sklonna sprowadzic ta sukienke z zagranicy jesli bedzie mozliwosc przymiarki w Polsce - najlepiej Warszawie i miastach sasiadujacych.
napisał/a: Taśka 2014-01-14 19:33
fatim napisal(a):superby bylo gdyby dol nie mial prostego kroju tylko jak chmurka czy taki delikatnie postrzepiony/falowany (zeby cos sie ta dzialo
A jesli beda u góry piórka to nie lepiej by było, zeby dół był spokojny? Bo na "górze" bedzie dość strojnie coś takiego

[ Dodano: 2014-01-14, 19:41 ]

"ETONA" z kolekcji Atelier Sposa.

[ Dodano: 2014-01-14, 19:50 ]
_____________
Znalazłam jeszcze taka suknie
BENGASI, hiszpańskiego projektanta PRONOVIAS kupiona była w warszawskim salonie Madonna, dziewczyna napisala ,ze cena katalogowa tej sukni przekracza 7000zł
napisał/a: foxyhell 2014-01-14 22:45
Dzięki za odpowiedz chodzi mi o taką sukienkę jak na ostatnim zdjęciu, w tych 2 poprzednich sa pióra na całym gorsecie a ja chce by były na piersiach gładko ułożone nie zdawałam sobie sprawy, ze taka droga jest. Znajoma znajomej sprzedawała ja po ślubie za 2tys...sama przymierzalam podobna za 5700zl a chciałam wyrobić sie z sama sukienka do 4tys (najlepiej 3,5), druga gorsza w wykonaniu ale tez z piórami mierzyłem za 2,5tys

[ Dodano: 2014-01-23, 12:42 ]
ta jest droższa ok 5tys ,ale wzór ma piękny, ciekawa jestem jak by wyglądała z halką
http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/pronovias/suknia-slubna-pronovias-orera
napisał/a: Norbert717 2014-05-08 08:57
Ostatnio bardzo modne są suknie z piórami. Jest to w pewnym stopniu innowacyjne, ale dobrze dobrana suknie i dodatki może sprawić, że Panna Młoda będzie wyglądać nowocześnie i pięknie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ułożenie piór.

Pozdrawiam
Norbert [mod:reklama usunięta]
napisał/a: weteranslubny1 2014-05-15 12:08
mega fryzura u tej dziewczyny na 2 zdjeciu:)
napisał/a: kurczak23 2015-03-03 13:59
Kiedyś już spotkałem się ze suknią z piórami i bardzo ładnie to wygląda. Ale nie tylko suknia jest najważniejsza, trzeba też pojść do dobrego fryzjera i dobrać eleganckie buty.
napisał/a: endo2000 2015-06-18 13:24
Ładna ta sukienka dziewczyny stojącej na torach;)
napisał/a: charliedickens 2016-10-05 09:26
Gusta są różne... ja szczerze mówiąc wolę klasykę :) Dziewczęce koronki i takie tam. Ja swoją wymarzoną suknię znalzałam w Warszawie, więc muszę się tam wybrać i przymierzyć, zeby wiedzieć czy poszukiwania zakończone :) Takie cudeńko bym chciała założyć: