Wiązanki i bukiety ślubne

napisał/a: ~gość 2009-01-17 20:00
Druzgafka, przepiękny! Uwielbiam wrzosy - gdyby mi pasowały do kiecki, chciałabym też :D
napisał/a: Druzgafka 2009-01-17 20:10
Beatrix napisal(a):Druzgafka, przepiękny! Uwielbiam wrzosy - gdyby mi pasowały do kiecki, chciałabym też :D


dziękuję - ja się pobawiłam w wycinanki i klejenie - okazało się, że super pasuje
napisał/a: ~gość 2009-01-17 20:47
MiAsia, możesz zaszaleć....chyba nie znajdziesz bukietu, który by nie pasował ;)

Druzgafka, piękny!!!!!!!

[ Dodano: 2009-01-18, 12:41 ]
takie coś tam :)
może komuś się spodoba
napisał/a: charlize1 2009-01-18 18:59
AILATANka, ladne bukieciki - mi najbardziej spodobal sie ten - _mini_bukiet19_115.jpg
kaliaMiAsia, po pierwsze - ladna sukienka - tez mi wpadla w oko , mysle, ze praktycznie kazdy bukiet bedzie do niej pasowal
napisał/a: ~gość 2009-01-18 21:20
AILATANka, Bukiet "frezje" i "storyczki" przecudny
napisał/a: mana103 2009-01-19 17:28
Bukiet 24545675.jpg
storczyk-rewela świetny
napisał/a: kajat 2009-01-22 13:34
przesliczne te storczyki
napisał/a: ~gość 2009-01-22 13:37
widzę, że wszyscy chwalą stroczyki :D też stwierdzam, że są prześliczne :) szczegó w tym wydaniu :)
bo ja za bardzo nie przepadam za storczykami :D ale te mnie zauroczyły :D
napisał/a: aniawawa1 2009-01-23 11:26
Dziewczyny potrzebuje pomocy!
Przejrzalam caly watek i dalej nie moge znalesc bukietu dla siebie...
Suknia jest klasyczna w formie A, jednoczesciowa na cienkich ramiaczkach, dol jakby dwuwarstwowy tzn na srodku wierzchnia czesc jest rozcieta i polkoliscie rozlozona na boki (jakby z przodu trojkat wyciac i zaokraglic troche rogi), tak ze widac material tej pod spodem. (niestety nie mam zdjecia zeby pokazac ). Cala gora i brzegi "spodnicy" obszywane sa perlowobialymi koralikami (wzor tworzy galazki). Suknia w bialym kolorze.
Jestem blondynka, wzrost mam zblizony do mojego K czyli ok 170 cm.

I nie wiem jaki bukiet do tej sukni, pomocy!!!
Zastanawiam sie nad bialymi lub bialymi z czerwonym brzegiem (tata kreseczka) gozdzikami, spodobalo mi sie ez polaczenie bialych roz z konwaliami, ale nie wiem czy na koniec czerwca beda jeszcze dostepne...
Moze biale piwonie...? Sama nie wiem...
Ma ktos moze jakies bukiety z gozdzikow?
napisał/a: ~gość 2009-01-23 14:15
Ja miałam bukiet z goździków, ale nie wiem czy Ci się spodoba (pomijam kolorystykę). Był z 30 szt.
Poza tym, myślę, że fajnie by wyglądał też taki pomander (kulka) z goździków na sznurku, o ile lubisz takie. Tu wkleiłam z dzwonków irlandzkich, ale goździki by się nadawały do tego.
Piwonie też są super.
napisał/a: ~gość 2009-01-23 14:47














bez tego jęzora u góry jest piękny



jeśli mogę coś zasugerować to przy twoim wzroście odpuściła bym sobie kształ liścia czy wydłużanych bukietów a skupiłabym się na czym krótkim lub kuli :)

oczywiście kolorystyka wg własnego uznania :)
napisał/a: aniawawa1 2009-01-23 15:10
Dzieki dziewczyny! Jestescie niezastapione w tych bukietach!
Ja wlasnie zastanawialam sie nad czyms takim jak ten ostatni rozowy, ale myslalam raczej o kwiatach bialych z delikatnym czerwonym brzegiem (taka cieniutka kreseczka na samym brzegu platka), zeby nie zlewal sie z suknia i kilka bialych pomiedzy nimi.

Ten oststni mi sie bardzo podoba i ewentualnie ten z piorkami ale oczywiscie w innej kolorystyce