Wiązanki i bukiety ślubne

napisał/a: ~gość 2009-01-23 15:46
Aniu dopiero skumałam o jakej otoczce mówisz :) myślę, że będzie pięknie!!
napisał/a: Asior 2009-01-25 22:16
Asiorek wybrał bukiet na cywilny:)

Tadaaaaaaam

tylko kolorystyke zmienie.
Storczyki ecru bądż kremowe i róże czerwone bądź bordo:)

Reszta bez zmian:)

oooo
taka kolorystyka ze zdjęcia nr 1, a kształt ze zdjęcia nr 2
napisał/a: jente8 2009-01-25 22:26
Asior, piękny!!! To na cywilny? A na kościelny jaki?
napisał/a: Asior 2009-01-25 22:31
ula_jente napisal(a):To na cywilny? A na kościelny jaki?

tak, to na cywilny:)

Na kościelny jeszcze nie wiem, zapewne kolor czerwony odpadnie. Teraz wybrałam czerwień bo w końcu w walentynki wszędzie czerwono będzie, no i Ł. będzie miał czerwoną koszule:)

Ta pani kwiaciarka robiła bukiet mojej szwagierce, jak mi odwzoruje ten identycznie ze zdjęcia to pewnie na kościelny też u niej będę go robiła:)
Mam nadzieje, że mi coś doradzi:)
napisał/a: ~gość 2009-01-25 23:08
Asior, nie lubie takich kształtów bukietów ale bukiet jako bukiet jest śliczny..... nawet nie zmieniałabym kolorystyki..
ten róż i kremik są delikatne a bordo mogłoby być za ostre...tak mi się wydaje..teraz bukiet jest spokojny...a z bordo będzie krzyczał ;)
ale to twoja decyzja ;)
napisał/a: Asior 2009-01-25 23:15
AILATANka napisal(a):teraz bukiet jest spokojny...a z bordo będzie krzyczał

Kochana, ale ten róż ni w pi*e ni w oko. (sorki, tak sie mówi;p )
A Ł. będzie miał czerwoną koszule i jasny krawat ze złotym wiec mi też róż do niczego nie będzie pasował, a czerwień i owszem:)
napisał/a: ~gość 2009-01-25 23:43
Asior napisal(a):róż do niczego nie będzie pasował,
no właśnie i tu jest minus ;)
napisał/a: Apple 2009-01-26 16:27
Według mnie bukiet bardzo ładny i dobór kolorów również
napisal(a):Teraz wybrałam czerwień bo w końcu w walentynki wszędzie czerwono będzie, no i Ł. będzie miał czerwoną koszule:)

będzie pasował
napisał/a: Misiaq 2009-01-26 16:36
Asior, połączenie różyczek i storczyków - super I czerwień na Walentynki też extra . Jedyne co mi sie nie podoba to kształt, bo ja lubię bukiety kule, takie łezki (czy jak określic ten kształt) to już mniej....
napisał/a: evilgirl89 2009-01-26 17:01
Asior, pięknisty
napisał/a: ~gość 2009-01-26 19:01
Asior, a mi się niestety nie podoba. Połączenie kolorów szczególnie - tylko walnąć wstążkę "Wielkiemu Rodakowi - Naród" i pod pomnik :P Skoro walentynkowy ma być, wzięłabym cały czerwony.
napisał/a: Asior 2009-01-26 19:05
Beatrix napisal(a):tylko walnąć wstążkę "Wielkiemu Rodakowi - Naród" i pod pomnik

hehe:) dobre:)
Ale nie uważam, że połączenie białego z czerwonym tylko ma wywoływać narodowe skojarzenia.
Ja czerwony uwielbiam i to, że mam tak pomalowany pokój i się przeważnie w coś czerwonego ubieram nie oznacza, że jestem super patriotką:)
Cały czerwony odpada,bo po prostu nie ma czerwonych storczyków:)