Wiązanki i bukiety ślubne

napisał/a: mnpszmer 2009-11-07 10:44
Magda_86 napisal(a):Dotri napisał/a:
gdzyz odciąga uwagę od białej sukni wg mnie bukliety powinny być bardziej stonowane
a ja sie nie zgodze.... Coraz wiecej dziewczyn ma wyraziste bukiety stawia na jakas tam osobowosc i przede wszystkim dosc monotonni

A ja sie zgadzam z Magda bo jak dla mnie piekne te kolory tylko uwazam ze musza one do czegos pasowac.Mi sie wyawalo, ze kwiaty mozna podpasowac pod kamizelke Pana Mlodego lub pod sale chyba Pod sale to ok, ale kamizelka w takim kolorze to wies tanczy i spiewa
napisał/a: margaret3 2009-11-07 10:54
Magda_86 napisal(a):Jak mnie tesciowa zobaczy to padnie zdruzgotana

Hehe na pewno będzie Ci strasznie przykro że jej się nie spodoba
Co do bukietu to naprawdę bardzo ładny
Ja już przechodziłam zauroczenie kaliami/ kantadeskami, słonecznikami a teraz to już sama nie wiem
napisał/a: KarolciaK 2009-11-07 11:45
Miya napisal(a):Mnie ostatnio taki wpadł w oko. :) Będę miała na pewno fioletowy bukiet. ;)

Obrazek



ja akurat nie przepadam za fioletem,ale ten bukiet jest sliczny!!! tez mi sie wydaje,ze bukiet powinien byc w zywych kolorach,zeby nie zlewal sie z suknia, mi sie poki co podoba jeden(nie mialam poki co czasu na dluzsze szukanie):
napisał/a: ~gość 2009-11-07 12:49
szprycha napisal(a):Miya napisał/a:
Będę miała na pewno fioletowy bukiet


moze i fajnie ale jednak fioletowy kojarzy mi sie tylko z pogrzebem :/

e tam, ja bym ciemniejszego fioletu więcej dała :D w połączeniu ze szafirową biżuterią może być miodzio :D
Dotri napisal(a):odciąga uwagę od białej sukni wg mnie bukliety powinny być bardziej stonowane
mój był koloru takiego jaki masz avatar i był świetnym kontrastem dla białej sukni. Ożywił scenę:) ja jestem za kontrastami
napisał/a: charlize1 2009-11-07 14:08
Miya, ladny, odwazny
napisał/a: ~gość 2009-11-07 16:34
margaret napisal(a):Hehe na pewno będzie Ci strasznie przykro że jej się nie spodoba
eee tego to ona mi nie powie co najwyzej bedzie ze to tak nie wypada zielone dodatki itp bo spodobac sie napewno spodoba
napisał/a: Joanna_21 2009-11-07 17:08
Gumbassek, ja tam uważam, że z innymi, niż kalie też będzie ładnie, wg mnie to raczej kwestia połączenia kolorów, to one dają efekt. Jak kwiaciarka będzie chciała i potrafiła wymyślić coś innego, to wymyśli i też będzie pięknie.
napisał/a: margaret3 2009-11-07 17:09
Gumbassek, śliczny i zarazem prosty
napisał/a: ~gość 2009-11-07 17:40
Gumbassek, ale piękny ten bukiet weź zdjęcie i pochodź po kwiaciarniach może gdzieś zrobią go taniej albo np może być mniejszy i zamiast 15 kali niech dadzą mniej i adekwatnie mniej róż wtedy nie straci uroku a będzie tańszy. chociaż powiem Ci ze jeśli lubisz kwiaty to bukiet ślubny watr jest tej kasy bo bukiet dodaje Pannie Młodej uroku
napisał/a: edytar 2009-11-07 17:52
Miya ,super bukiet.Ja też uwielbiam fiolety i niebieski
napisał/a: szprycha1 2009-11-07 18:04
Gumbassek bardzo ladny :)
napisał/a: ~gość 2009-11-08 22:33
Znalazlam 2 inne nad ktorymi mooocno mysle i nie wiem czy nie podobaja mi sie bardziej niz ten 1....