Wiązanki i bukiety ślubne

napisał/a: Brie1 2017-03-05 19:02
Miłe Panie, może będziecie umiały mi pomóc. Zostałam zaszczycona rolą świadkowej na ślubie przyjaciółki we wrześniu i przypadła mi pomoc w przygotowaniach. Aktualnie na tapecie jest bukiet. :) Znacie kogoś w Warszawie, godnego polecenia? Zależy nam na klasie, elegancji i dopasowaniu do motywu przewodniego. :) Polecicie kogoś sprawdzonego? :)
napisał/a: Brie1 2017-03-12 19:33
Na pewno śliczny! Chętnie pooglądałabym zdjęcia. Łatwiej powiedzieć co się chce, jak ma się jakieś odniesienie. :)
napisał/a: Miętowa26 2017-03-15 00:19
To zależy jaki kolor przewodni, ale moze ta kompzycja ci sie spodoba?
napisał/a: Brie1 2017-03-19 23:00
Prześliczna ta wiązanka! A czy oni robią też oprawę kwiatową, jeżeli chodzi o kościół? Czy tylko same wiązanki?
napisał/a: Waleriana1 2017-03-22 18:22
Brie - kościół oczywiście też podobnie jak auto do ślubu czy sala weselna.Na ich stronie masz sporo informacji i w razie czego kontakt
napisał/a: Brie1 2017-03-25 14:59
Na ich czyli na czyjej? Bo nie widzę ani nazwy, ani info co to za strona. :)
napisał/a: alb.kla 2017-03-29 14:45
Pudrowy róż róże, malutki bukiecik
napisał/a: czikita3 2017-04-23 20:48
Wyżej był link do butiku florystycznego amarant. Tam na pewno wszystkie informacje znajdziesz jeśli chcesz akurat z ich usług skorzystać. Fajna sprawa, ale musisz mieć wesele do 50km od nich. Wtedy zrobią Ci wszystko, zawsze to spory obowiązek z głowy. Jak masz ślub na popołudnie to możesz się umówić na dekorację z rana i nie ma obaw, że nawet delikatniejsze kwiaty będą wyglądały świetnie w piękny sierpniowy dzień stopni 33, jak u mnie było :)
napisał/a: Brie1 2017-04-30 19:06
W takim razie znajdę sobie i tam się do nich odezwę. Dziękuję za polecenie! :)
napisał/a: agapowaga 2018-01-18 20:28
dziewczyny, bierzemy ślub w czerwcu i zastanawiam się nad bukietem. bardzo mi się podobają z piwonii, o np coś takiego: http://amarantkwiaty.pl/bukiet-slubny-z-piwonii ale moja mama twierdzi że to nie są odpowiednie kwiatki na ślub? twierdzi że róże lub kalie będą lepsze-a dla mnie są po prostu oklepane. w końcu to mój dzień i ja powinnam czuć się dobrze, no ale niestety "co ludzie powiedzą" chyba bierze górę:( co robić? pomóżcie !