Co na prezent ślubny?

napisał/a: mattik 2016-11-24 15:10
My dostaliśmy kwiaty i na prawdę tylko się zmarnowały, więc pomysł z misiami to świetna sprawa. Gdybym o tym wiedziała wtedy na pewno bym takie zarządzenie dała i po sprawie. Ale my napisaliśmy listę prezentów dla gości i dostaliśmy wszystko co chcieliśmy, czyli całe agd. Teraz też będziemy mieć ślub mojej siostry i właśnie szukam czegoś dla niej i myślę nad tym jaki odkurzacz kupić, polecicie coś http://www.philips.pl/c-m-ho/odkurzacze/odkurzacz-workowy/wszystkie
napisał/a: szyszeczkas 2018-02-16 08:36
Jeśli jesteście przyjaciółmi i faktycznie sporo razem przeżyliście, to śmiało możecie postawić na fotoksiążkę - o ile tych wspólnych fotek macie naprawdę sporo. Coś takiego na Empik foto kosztowało nas ostatnim razem 30 zł. Online wrzucasz zdjęcia do projektu kalendarza, a oni to dopiero później drukują i przesyłają do ciebie albo salonu Empiku. W mojej rodzinie takie prezenty są dosyć częste.
napisał/a: szyszeczkas 2018-03-19 08:41
Jeśli byliście ze sobą blisko i masz czas, żeby się zaangażować w prezent, to zobacz sobie fotoksiażki. Coś takiego kosztuje na EmpikFoto dosłownie kilka dyszek, a prezent będzie ciekawy, praktyczny i atrakcyjny. Może to być książka waszych wspólnych wspomnień. Takie prezent są zawsze doceniane, bo po prostu widać po nich sens.