FOTOGRAF - prośba o opinie

napisał/a: robertz1 2015-03-12 15:18
Rooda666 napisal(a):
napisal(a):To Ci się przypomnę po 03.10.2015
Wtedy przeprosisz ? :)
może prędzej bym uwierzyła w szczerość i dobre intencje, gdybyś nie reklamował swojej strony w podpisie ;)

Poza tym nie ukrywam, rozbawiłeś mnie tym stwierdzeniem:
RobertZ napisal(a):Jeżeli zamieszczają ok 100 lub więcej zdjęć z każdego zrealizowanego zlecenia (...) mamy niemal 100% gwarancji, że to dobry wybór

:)


Podpis z adresem jest w celu promocji i lepszej pozycji strony a bycie miłym dla innych to przestępstwo ? :) Przecież większość fotografów prowadzących działalność tak robi.

Może to i śmieszne, ale bardzo praktyczne. Powie Ci to większość guru fotografów prowadzących warsztaty ślubne. Poza tym wystarczy sprawdzić sobie strony Małachowskiego Tkacza, Trzcionki i u nich to normalne. Następnie można porównać sobie strony fotografów, którzy zamieszczają same "najlepsze" zdjęcia do portfolio, a bloga nie prowadzą lub pełne wpisy zabezpieczają hasłem. Wstydzą się czy jak ? :)
napisał/a: miroslawa_89 2015-04-13 08:51
Najważniejsze to zapoznać się z portfolio fotografa. Ja tak zrobiłam i nie żałuję, bo nei zawiodłam się na zdjęciach ze ślubu. Nie miałam kamerzysty, tylko fotografa na weselu i potem plener, który był bardzo kreatywny. Korzystałam z usług Pani [mod:reklama usunięta]. Naprawdę polecam.
napisał/a: Bazberlis 2015-04-14 08:38
mój znajomy to świetny [mod:reklama usunięta] jego jest nawet spoko z tego co się orientuje sam korzystałem z jego usług i jestem zadowolony ;)
napisał/a: Dominika1988 2015-08-03 10:35
To jest zawsze strasznie trudny temat, bo fotografów jest sporo, a opinii jeszcze więcej. Ja dobrze znam ludzi ze Studia MTJ i naprawdę fajnie można się z nimi dogadać, sympatycznie i miło się z nimi współpracuje, a fotki również wychodzą dobre.
napisał/a: Boovfikes 2015-08-20 08:15
Witam czy mógłby mi ktos polecić jakiegoś fotografa z okolic poznania? Chodzi mi o profesjonalistę, który robi niezapomniane fotki :) Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
______________________
[mod:reklama usunieta]
napisał/a: Landryna34 2015-11-25 19:23
Właśnie warto wybrac fotografa , który ma spore doświadczenie i jego zdjęcia nie są takie same. Osobiście mogłabym Ci polecić tego fotografa [mod:reklama usunieta] . Zobacz jak śliczne zdjęcia robią