Inspirujące pomysły na ślubną sesję zdjęciową

napisał/a: AnkaKochanka 2014-02-19 10:00
Znalazłam kilka ciekawych pomysłów, by ten wyjątkowy dzień w wyjątkowy sposób uwiecznić na fotografii ślubnej. Zobaczcie:

[mod:reklama usunięta]
napisał/a: myszkaforyou 2014-07-14 22:17
Nie będę tworzyć kolejnego tematu skoro ten już tu jest. A więc jak w tytule: jakie pomysły macie/mieliście na ślubną sesję zdjęciową? Zamierzacie mieć tradycyjną bez jakiś udziwnień czy coś dodajecie? Teraz często można 'zaszaleć'. Nasz fotograf powiedział, żebyśmy się zastanowili nad czymś ciekawym. Oczywiście będą też standardowe zdjęcia ale można zrobić kilka z MOTYWEM PRZEWODNIM. Podam kilka przykładów:
- panna młoda kolorowe buty, pan młody krawat i np. skarpetki w tym samym kolorze,
- sesja z kolorowymi/lub jednokolorowymi balonami które przewijają się w tle,
- sesja a'la piknik z szampanem/winem.
Pomysłów tak naprawdę jest tyle ile par, co myślicie o tym? czy sami też się na coś decydujecie?
Jeśli temat już jednak był poproszę o przyłączenie.
napisał/a: topole100 2015-03-05 14:35
Dobrym pomysłem dla wielbicieli „Gwiezdnych Wojen” jest zorganizowanie sesji zdjęciowej właśnie w tym stylu. Jest wiele sklepów z takimi kostiumami.
napisał/a: nastka321 2015-03-25 20:09
Dziewczyny, może któraś z was mi pomoże. Marzy mi się sesja narzeczeńska lub ślubna (ewentualnie po ślubie żeby sobie romantyczną sesję zrobić) przy tego typu zamku, co wrzucam na fotce. Żeby nie było fotka jest znaleziona na stronie Grabowski-foto bo przeglądam sobie właśnie różne inspirujące sesje i to mnie szczególnie urzekło. Po postu piękne miejsca - wie ktoś może gdzie to jest? Gdzie znajdę coś podobnego??
napisał/a: Rooda666 2015-03-26 09:48
hanka188, to pałac w Mosznej (woj. opolskie).
napisał/a: candela1 2015-03-26 09:54
Rooda666 napisal(a):hanka188, to pałac w Mosznej (woj. opolskie).

z cyklu "cudze chwalicie, swego nie znacie..."
napisał/a: Rooda666 2015-03-26 10:06
candela napisal(a):Rooda666 napisał/a:
hanka188, to pałac w Mosznej (woj. opolskie).

z cyklu "cudze chwalicie, swego nie znacie..."
dokładnie ;)
napisał/a: nastka321 2015-03-26 14:16
Dzięki bardzo za odpowiedź:) Jak któraś z Was zna piękne miejsca w tym stylu w okolicy Lublina, Warszawy to piszcie:)
napisał/a: Marta31 2015-05-09 21:57
Mój ślub filmował kamerzysta z firmy "Bycze Filmy" on aż sypał jak z rękawa fajnymi miejscami. Miejsca nie wystarczą potrzebny jest też ktoś kto zna się na robieniu zdjęć dlatego ja szukałam dobrej firmy prawie miesiąc.
napisał/a: endo2000 2015-05-18 10:32
Ciekawie wygląda sesja w stylu festiwal kolorów, ale przy jej realizacji suknia niestety zniszczona;)
napisał/a: marta_004 2015-06-12 08:28
Potwierdzam to Zamek w Mosznej w woj. opolskim. Sesja zdjęciowa na tle zamku jest bardzo dobrym pomysłem. Sama miałam podobną, bo w przepięknym wnętrzu pałacu oraz w parku otaczającym pałac. Teraz mamy śliczne pamiątki.