Szczególna pamiątka

napisał/a: evilgirl89 2008-05-13 13:50
Milka85, świetny pomysł
i się ciociom łezka w oku zakręci jak zobaczą Ciebie taką malutką
no i rodzicom oczywiście
napisał/a: Suerte 2014-02-18 01:23
dzisiaj zamówiłam taką księgę gości


ale w takich kolorach
napisał/a: Yenna 2014-02-18 11:21
łaaaadna
napisał/a: Taśka 2014-02-18 12:18
Suerte, Śliczna :) podasz na miary pw ?
napisał/a: megiszon 2014-09-11 11:55
Jak patrze na to piękne drzewko to aż zazdrość bierze z takiej fajnej, wiecznej pamiątki
My mamy zwykły klasyczny album
[reklama usunięta] wkleiliśmy tam wszystkie zdjęcia z gośćmi i również te z sesji, mimo że to zwyczajna pamiątka dla mnie piękna
napisał/a: mar_garetka 2014-12-21 17:22
Ładne te księgi gości.
napisał/a: MagdalenaKo 2015-01-31 01:52
Może podsunę komuś pomysł ;) Zamiast księgi gości można postawić na stoliku aparat fotograficzny, by goście sami wykonywali nim swoje tak modne ostatnio selfie :). Już całkiem najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby był to Polaroid - wówczas goście by mogli zdjęcia po prostu wkleić do księgi gości, ale to już sporo kosztuje.
napisał/a: sarama123 2015-02-19 15:50
Ciekawy pomysł z tym drzewkiem. Mojemu mężowi spodobał się pomysł wytatuowania na palcach obrączek ślubnych. Długo się wahałam, ale namówił mnie i... nie żałuję. Wszyscy mają obrączki a my delikatne tatuaże. ;)
napisał/a: endo2000 2015-07-07 11:25
Pomysł z drzewkiem świetny, będę musiała go rozważyć;) My jak na razie zamówiliśmy księgę gości w pracowni introligatorskiej Kurcewicz, będzie oprawiona w skórę, na okładce wytłoczone na złoto będą nasze imiona i data ślubu, a w środku dodatkowo sentencja;) nasz znajomy który jest fotografem ma polaroida i zaproponował nam właśnie, że go użyczy i goście jeśli będą chcieli, będą mogli od razu wkleić swoje zdjęcie do środka z życzeniami;)
napisał/a: kornelak 2015-08-06 09:42
Dla mnie dobą pamiątką jest foto budka, taka jak tu: http://crazybox.com.pl/oferta/ Jeśli chodzi atrakcje na wesele to ten pomysł przypadł do gustu wielu gościom sobie zdjęcie;) Kapitalny pomysł. A jeszcze większy ubaw był jak oglądaliśmy wywołane zdjęcia;) Polecam wszystkim cos takiego
napisał/a: wiktor82 2016-02-15 14:04
My mamy dokładnie tak samo. Zdecydowaliśmy, że fajne zdjęcia z imprez wychodzą z fotobudki. Wynajęliśmy tutaj [mod:reklama usunieta] i mieliśmy taki piękny album do tego, gdzie ludzie wklejali swoje zdjęcia i pisali nam dobre rady na przyszłość. Genialna sprawa... Teraz zawsze jak mamy gorszy dzień to wyciągamy i się śmiejemy, albo mówimy "no właśnie, miałeś nie rzucać brudnych skarpetek na ziemie, bo ciocia Jadzia radziła". Ubaw mamy z tego niezły, a pamiątka wygląda super ;)
metylda88
napisał/a: metylda88 2017-11-03 10:37
Okazało się, że świetną pamiątka po weselu są zdjęcia z fotobudki. My korzystaliśmy z event team i jestesmy strasznie zadowoleni, że ich wybraliśmy. pełen profesjonaliżm i świetne gadżety do zdjęć.