Zdjęcia

napisał/a: ami1 2006-07-21 12:17
Jakie zdjęcia planujecie albo już macie. Raczej w studiu czy w plenerze. A może zupełnie z zaskoczenia
napisał/a: samsam 2006-07-21 13:05
My mamy zdjęcia zarówno z zaskoczenia, jak i te "pozowane". QAle nie są sztuczne. Ja nie chciałam mieć klasycznych zdjęć w studio. Mieiśmy sesję zdjęciową w plenerze i uważam, że są bardzo ładne.
napisał/a: mesma 2006-07-22 00:42
ja tez bym wolala zrezygnowac ze studia i zrobic sobie zdjecia w plenerze musze sie jednak zastanowic gdzie by mozna je zrobic musze wybrac jakies magiczne miejsce
napisał/a: Marusia 2006-07-22 22:01
Prawdopodobnie będą te z zaskoczenia, choć niespecjalnie mi się to podoba . A planuję w plenerze, nawet wyobrażam sobie mniej więcej, jak będą wyglądały, bo siostra Ukochanego ma przecudny album ślubny. Bardzo byśmy chcieli podobny, więc chyba weźmiemy tego samego fotografa :)
napisał/a: ami1 2006-07-23 14:39
No niestety zdjęć z zaskoczenia nie da się uniknąć. Ale niektóre wychodzą ślicznie. Mi bardzo podobają sie zdjęcia w plenerze. Sylwiu, wasze są śliczne. My niestety takich nie mieliśmy . I bardzo tego żałuję. No ale cóż...
napisał/a: samsam 2006-07-24 07:24
Cieszę się, żes ie podobają. A w ogóle, to zastanawialiśmy się, czy ribić te zdjęcia. Mój Misiek nie chciał opuszczać wesela i proponował nawet, żeby jednak nie jechać. Ale szkoda by było. To naprawdę super pamiątka
napisał/a: ami1 2006-07-24 21:17
Na pewno warto było Dobrze, że ostatecznie dał się namówić. Taka sytuacja przecież drugi raz się nie powtórzy . A zdjęcia są fantastyczną pamiątką.
napisał/a: Małgosia23 2006-08-10 18:13
My zamówilismy zdjęcia w plenerze i fotoreportaż z pierwszego dnia: czyli z przygotowań przed ślubem, z kościoła i sali. Dodatkowo dostaniemy też około 150-200 szt malutkich zdjęć na cukiereczki. Jadnak my wykorzystujemy je w inny sposób - na toasty na butelkach :)
A zdjecia w plenerze robimy 2 lub 3 dni po weselu, bo nie chcemy znikać w trakcie wesela, a ja przynajmniej będę miała okazję, by jeszcze raz ubrać moją suknię :)
napisał/a: ami1 2006-08-17 17:48
To też jest pomysł. Ale chyba nie będziesz wyglądała dokładnie tak samo (np. ta sama fryzura). Nie chciałabyś tego uwiecznić
napisał/a: samsam 2006-08-18 09:21
Mój mąż też chciał zrobić zdjecia kilka dni po ślubie. Ale ja się nie zgodziłam. Nie miałabym juz takiego pięknego uczesania, makijażu.
I chyba ten blask w oczach też byłby inny....

A poza tym moja suknia po weselu była cała czarna i podarta.
Zdjęcia wówczas nie ładnie by wtglądały

Muisz wziąć to pod uwagę. Zabawa weselna naprawdę wiąże sie z takimi uszczerbkami
napisał/a: Marusia 2006-08-18 16:38
(A poza tym dobrze wyrwać się na jakiś czas z wesela... ;) )
napisał/a: samsam 2006-08-18 18:43
Tak, to bardzo dobrze robi