Zespół Balanga. Co o nim myślicie?

napisał/a: kimonko 77 2013-10-11 08:38
Rozważam zatrudnić ten zespół na wesele. Jest to zespół z Małopolski z okolic Tarnowa. Jak ktoś miał z nimi do czynienia to fajnie byłoby jak by się wypowiedział w tym temacie. Z góry dziękuję za pomoc drodzy forumowicze. Pozdrawiam
napisał/a: hanys1 2013-10-24 08:43
Jeśli chodzi o mnie, spodobało mi się to jak grają. Nawet byłem zaskoczony. Tak poważnie, to możliwe, że to będzie jeden z kandydatów, aby zagrać na moim weselu, za blisko 2 lata.
napisał/a: fancy 2013-10-29 09:48
Ja akurat byłem na weselu na którym ten zespół grał, więc o kwestiach organizacyjnych nie mam bladego pojęcia jak to wygląda jeśli chodzi o cenę i relacja między młodzi zespół, ale mogę coś napisać o tym jak się zachowywali na scenie i grali. To im wychodziło bardzo dobrze. Zespół potrafił dać czadu i sprawić, że parkiet był pełny. Wokal dobry instrumentalnie też to fajnie brzmiało. Zespół łapał kontakt z gośćmi i dbał o to aby zabawa była przednia. Przerwy mieli takie w sam raz. Ogólnie super. A co do repertuaru to taneczne klasyczne przeboje, który każdy zna i lubi :)
napisał/a: kimonko 77 2013-11-21 14:24
Dzięki za odpowiedź takie pytanko Czy ten zespół ma w składzie wokalistkę czy to są sami panowie?
napisał/a: baryla2215 2014-01-07 00:20
Zdarzyło mi sie współpracować na ślubie w Tarnowie z zespołem Balanga. Rozmawiałem także o nich z Parą Młodą na sesji ślubnej, młodzi byli bardzo z nich zadowoleni. W składzie jest wokalistka.