Videofilmowanie

napisał/a: kasia91 2011-12-16 09:06
qamilka, ten drugi jest jak najbardziej w porządku
napisał/a: ~gość 2011-12-20 21:24
kamerzysta wybrany- jednakten drugi (na szczescie ;p)
http://www.mataristudio.p...deo/wesele.html
zaliczka wplacona i czekam na umowe ;D
WIDEOFILM, dziekuje za slowa krytyki czy jak to nazwac ze zmotywowaly mnie do dzialania i mam kamerzyste tylo 100 zl drozszego a mi sie bardziej podoba ;)
napisał/a: WIDEOFILM 2011-12-20 21:27
qamilka, A widzisz, lepiej nieraz dopłacić nawet te 100 zł, wprawdzie dzisiaj te 100 zł to w Polsce nie jest jakimś majątkiem, no ale...., i mieć coś lepszego.Cieszę się,że mogłem Ciebie zmobilizować do działania.

Zobaczyłem ich produkcje, 1 teledysk ten w Toruniu, muszę przyznać,że robią dobrą robotę, także powinno być ok. Oczywiście musisz jeszcze im udzielić pewnych wskazówek co i jak, chyba znajdziesz na to czas.
napisał/a: ~gość 2011-12-21 01:34
WIDEOFILM, oczywiscie w marcu sie z nimi spotkam osobiscie ;D
oni dzialaja wiecej niz moje wojewodztwo w lodzi chyba nawet wiec mysle bd oki;p
napisał/a: errr 2011-12-21 10:05
mam wątpliwości czy ten drugi jest lepszy...
1/3 filmu jest o dupie maryni, 1/2 filmu jest źle skadrowana - filmik z przygotowań ten z muchą.
Ostatniego z weselem nawet nie dałam rady oglądnąć do końca, wg mnie jest ... tego się nie da oglądać.
Ale ja się nie znam,
nie wiem jak wyglądają dobrze nakręcone filmy, wydaje mi się że nie tak.
Jakbym miała wybierać między takimi dziwolągami a dokumentem z motylkami jak w przypadku pierwszym to chyba wybrałabym kamerzystę nr jeden.

Ale to nie mi ma się film podobać :)
Pytałaś o opinię to masz
napisał/a: ~gość 2011-12-21 10:50
errr, dzieki ;)
akurat te filmy nie wszystkie sa fajne bo sa jednotematyczne, my bedziemy chcieli jak np wchodzimy do kosciola moze jak zakladamy obraczki i troche wesela urywek i na koniec jak puszczamy lampiony wiec mam nadzxieje bedzie fajnie ;)
a akurat film z wesela najbardziej mi sie podoba ;p
ale ty patrzysz bardziej profesjonalym okiem wiec rozumiem
napisał/a: errr 2011-12-21 11:19
ja się nie znam na filmach, patrzę na to jako potencjalna klientka.
Nie podoba mi się na weselnym filmiku to karczycho kobity. Widzę tylko kark i to jeszcze tyle czasu poza tym strasznie wąsko kadrują. Nie wiem czy tak to się w filmie nazywa.
napisał/a: ~gość 2011-12-21 12:16
errr, no zobaczymy ;) o efektach przekonamy sie za jakies 5 miesiecy
napisał/a: KateWWA 2012-03-14 16:12
Ceny są zazwyczaj adekwatne do jakości...
Jeżeli macie trochę wiekszy budżet na viedo polecam wedding studios, a jeżeli macie o wieleeee większy budżet to polecam mp studios
Ja osobiscie nie wzięłabym kamerzysty za 1500 zł... myśle, że jak ktoś tyle bierze ma albo zły sprzęt, albo jest niedoświadczony.
napisał/a: WIDEOFILM 2012-03-14 16:22
KateWWA napisal(a):Ja osobiście nie wzięłabym kamerzysty za 1500 zł... myśle, że jak ktoś tyle bierze ma albo zły sprzęt, albo jest niedoświadczony.

Tak też nie stawiaj sprawy, pamiętaj,że cena też zależy od regionu Polski, są regiony takie jak ja to nazywam raje cenowe,że w tej kwocie masz nagranie w HDV i to nawet na 2 kamery. Oczywiście mnie też taka sytuacja na rynku nie podoba się, bo wykładnikiem ceny usługi powinien być sprzęt doświdczenie kamerzysty i jakość produkcji a nie region czy miasto. W końcy sprzęt i wyposażenie studia kosztuje tyle samo w całym kraju.
Ceny niskie oferują nowicjusze, którym z nieba spadły pieniądze na zasadzie dotacji unijnych bezzwrotnych, to tacy sobie mogą pozwolić na zaniżanie cen.
Ale wcześniej czy później rynek ich wyreguluje.