Videofilmowanie

napisał/a: kejti25 2009-04-09 20:12
No właśnie ciekawe. Bo faktycznie bardzo fajne pomysły mają i wygląda na to że się starają. No ale ja to zawsze boje się tych propozycji na stronach internetowych.
napisał/a: Joanna_21 2009-04-09 20:32
W sumie to jedyne skąd mogę wybrać - strony internetowe :)
napisał/a: melandia 2009-04-14 09:57
a ja polegam tylko na stronach internetowych, bo tak chodzić i oglądać wszędzie filmy, to bez przesady. Musiałabym iść na urlop, albo w ogóle nie pracować, a tak, wieczorkiem usiądę sobie z narzeczonym i wszystko obejrzymy na spokojnie no i wybierzemy.
napisał/a: budyń_waniliowy 2009-04-14 10:31
Obejrzałam, więc mogę coś powiedzieć :
Miya: te firma, którą pokazałaś na pewno się wyróżnia. Jakością i sposobem kręcenia. O ile klasyczne filmy ze ślubu są dla mnie nie do przyjęcia, ten mógłby być. Co nie oznacza, że bym się zdecydowała
Cena jest moim zdaniem adekwatna do jakości, więc tu się nie można przyczepić. Jeśli za zwykłe, często tandentne filmy kamerzysta liczy sobie 2 tys. to tu spokojnie mozna dać te 4 tys.

Joanna_21 ta druga propozycja lepsza.

Tylko ja jestem raczej w gronie sceptyków, bo mi się nie podobają filmy ze ślubów/wesel itp. Gdybym już musiała się zdecydować na film, to raczej nakręcilibyśmy jakiś z fabułą, coś z naszymi przyjaciółmi... po prostu nie przemawia do mnie widok przewijającej się raz panny młodej, raz pana młodego na tle romantycznej muzyki... na fragmenty z wesel spuszczę zasłonę milczenia.
Ale wiem, że jestem w mniejszości, bo filmy cieszą się ciągle dużą popularnością...
napisał/a: Miya 2009-04-14 11:07
My chcieliśmy film(bo to jednak co innego niż zdjęcia) ale właśnie nie tandetny, sztampowy tylko coś z polotem i ciekawą fabułą. Oczywiście film z kościoła(przysięga itd.) musi być ale da się to zrobić w skrócie i wesele też nie rozwleczone tylko fajne rzeczy(pierwszy taniec, atrakcje, tort, oczepiny no i trochę tańców i naprawdę ciekawych ujęć) a poza tym właśnie taki teledysk ślubny. :) Też myślę budyń_waniliowy, że cena jest adekwatna do tego co proponują(zwłaszcza, że to są dwie kamery i jakość HD) i mam nadzieję, że zrobią nam fajny film. W ogóle to fajne chłopaki to są, mili otwarci i widać, że jeszcze im się chcę. :)
I ja też wybieram ze stron internetowych, bo co to za różnica czy obejrzę na stronie czy u nich w studio. Dopiero potem jakbym wybrała np. 2,3 to bym pojeździła i zobaczyła. Ale ponieważ tutaj nie było konkurencji więc nie ma się nad czym zastanawiać. :D
napisał/a: kejti25 2009-04-14 11:58
Ja osobiście wybrałam kamerzyste z polecenia- widziałam 2 filmy nakręcone przez niego u znajomych i bardzo nam sie podobały i dopiero pojechaliśmy do niego i przedstawił nam jeszcze dodatkowe oferty. A co do tych filmików z internetu- macie racje to duża oszczędność czasu. Ale mam chyba takie sceptyczne podejście do tego przez to o czym się naczytałam w innych wątkach.
napisał/a: melandia 2009-04-15 09:08
z tymi filmami to jest rożnie. Też nie chce zwykłego filmu, a ja bym chciała coś naprawdę z polotem, ale o to nie jest łatwo. A co powiecie o tym http://www.filmy-wesele.pl/videofilmowanie_-_plock_z181.html
napisał/a: Joanna_21 2009-04-15 11:38
melandia, mi się kompletnie nie podoba, początek jak u mnie przerywniki w lokalnej telewizji i w ogóle trochę smentny, muzyczka dla mnie jest straszna, ale wiadomo każdy ma inny gust
napisał/a: kejti25 2009-04-17 12:18
melandia sam pomysł jak dla mnie fajny- gdybym może mieszkała bliżej morza to sama bym się zdecydowała na taki filmik. Ale faktycznie muzyka mi się nie podoba
napisał/a: melandia 2009-04-23 11:10
A ja myślę, że lepsze to od zwykłych reportaży... ale każdy woli coś innego. Mnie się podoba jeszcze taki http://www.filmy-wesele.pl/kamera_-_gliwice_z51.html. Może mało śluby, ale bardzo fachowy.
napisał/a: Joanna_21 2009-04-23 11:12
Nie działa mi ten link
napisał/a: melandia 2009-04-27 08:50
Sorry, http://www.filmy-wesele.pl/kamera_-_gliwice_z51.html może teraz zadziała.