Zespół na wesele

napisał/a: Nejlikan 2015-06-15 16:49
Wszystkim, którzy wciąż są niezdecydowani co do oprawy muzycznej z całego serca mogę polecić wybór DJa zamiast tradycyjnej orkiestry/zespołu! Oczywiście mam tu na myśli prawdziwego wodzireja i showmana, który pociągnie gości do zabawy i sprawi że parkiet sali weselnej będzie pełny przez cała noc! Ponieważ jestem świeżo upieczoną żonką (tydzień i dwa dni ) i mam jeszcze głowę pełną weselnych wspomnień, chcę Wam serdecznie polecić DJa Wojtka (Fiesta music) - my mieliśmy rekomendację "naoczną" po weselu naszych znajomych jakieś 5 lat temu i już wtedy wiedzieliśmy kto będzie prowadził zabawę na naszym weselu! Profesjonalizm, pozytywna energia i mnóstwo dobrej zabawy czeka na na Młodych oraz gości podczas wesela! W razie pytań mogę przekazać więcej informacji. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości dla tych którzy są jeszcze na etapie planowania oraz szczęścia wszystkim, którzy - tak jak ja są już w fazie wspomnień :)
napisał/a: endo2000 2015-08-14 14:53
Dobrym zespołem na wesele jest zespół http://superzespol.pl/ potrafią zabawić gości, świetnie grają, bardzo odpowiadał mi głos śpiewającej pani;) zapewniają zabawę do białego rana;)
napisał/a: florky12 2015-08-27 16:23
Ja mogę polecić zespół www.fraglesiband.pl.Spoko grają, fajny mają repertuar. Chłopaki dają radę. Polecam.
napisał/a: nightlight1 2015-10-27 08:31
profesjonalny zespół na wesele (Lublin, Warszawa)
[mod:reklama usunieta]
napisał/a: antek_bolo 2016-01-07 13:44
Czy znacie jakiś dobry [mod: reklama usunieta]? Wesele już blisko a ja nie mam tej sprawy ogarniętej.