DJ- proszę o opinie

napisał/a: obrzynek 2013-01-17 13:28
Witam! Chcemy z narzeczoną wynając na ślub w 2014 roku DJ Flesha- Macieja Wilkanowskiego - czy może grał u kogoś?
napisał/a: lukrecyja1 2013-06-27 16:50
jest ok, dobrze rozkręca wesele, fajnie prowadzi zabawy weselne, no i nie jest drogi, moja kuzyna go zatrudniła na swoim weselu i wytańczyłam się przy hitach z mojej młodości :)
napisał/a: E-kwiaty 2013-07-30 12:08
W tym przypadku im więcej pozytywnych opinii na ten temat,tym lepiej i bardziej sprawdzony dj. My akurat z jego usług nie korzystaliśmy,więc ciężko mi sie na ten temat wypowiedzieć.
napisał/a: edytek82 2013-08-15 10:36
obrzynek napisal(a):Witam! Chcemy z narzeczoną wynając na ślub w 2014 roku DJ Flesha- Macieja Wilkanowskiego - czy może grał u kogoś?

Ja tylko mogę polecić [reklama usunięta] (Wrocław i okolice). Ślub brałam tylko raz to tylko jednego DJ znam. Byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Ma rzutnik, przygotowuje stroje na zabawy oczepinowe. Nam spodobała się zabawa "niemowlak". To uszył stroje, przyniósł rekwizyty. Niczym nie musieliśmy się martwić. [reklama usunięta] możemy śmiało polecić, tego Twojego DJ niestety nie znamy.
napisał/a: romenai 2014-10-29 14:46
ja znam dj wilkanowskiego z wesela znajomych - z tego co wiem, wszystko było ok, jeśli chodzi o współpracę. samo wesele mi się podobało, bylo dużo zabaw, muzyka różna, dzięki czemu każdy miał coś dla siebie.