Jaki prezent dla rodziców w podziękowaniu

napisał/a: kasia_b 2007-05-28 18:31
a ja sama zrobiłam podziękowania dla rodziców - na komputerze format A4 z wierszykiem udekorowany, mam zamiar oprawić w antyramę i z jakąś kokardką dać Rodzicom - formy, które są na allegro wiem, że moim rodzicom do gustu nie przypadną - ale co kto lubi
napisał/a: Cubanita 2007-05-29 13:40
My damy albumy z naszymi zdjęciami (tzn. ja z moimi zdjęciami z dzieciństwa, potem troszkę późniejsze, ze wszystkich ważnych momentów w życiu , ze studiów..w tym dużo zdjęć z rodzicami..R. tak samo...a potem od któregoś momentu sa już nasze wspólne foto. Do zdjęć dołączone są odpowiednio dobrane wiersze, podziękowania itp. Na końcu miejsce na kilka fotek ze ślubu. Tak więc to są takie ręcznie wykonane przez nas kroniki). Damy tez bukiety białych róż. Natomiast nie wiem jak zorganizowac samo podziękowanie - co powiedzieć, kiedy ta piosenka Cudownych - czy przed wręczeniem, czy po, czy ją tańczyć z rodzicami, czy jakoś samemu zadedykować, może coś czytać...nie mam w ogóle pomysłu jak to powinno wyglądać?..
napisał/a: kasia_b 2007-05-29 17:05
Cubanita, te zdjęcia to super pomysł - coś mi chyba podsunęłaś kolejny jak ładniej udekorować mojego pomysła
napisał/a: Cubanita 2007-05-30 10:06
kasia_a napisal(a):coś mi chyba podsunęłaś

No to baardzo sięcieszę że w jakiś tam mał sposób pomogłam
napisał/a: ilala 2007-05-30 21:05
Witam! Może mi pomożecie bo mam takie jedno pytanie. W kwietniu zmarł tato mojeg narzeczonego a w sierpniu ślub i w związku z tym zastanawiamy sięczy może nie zrezygnować z piosenki dla rodziców.Bo to w końcu jest wzruszający moment w którym przypomina sięwszystkie chwile spędzone z rodzicami.
napisał/a: Cubanita 2007-05-31 14:58
ilala napisal(a):W kwietniu zmarł tato mojeg narzeczonego a w sierpniu ślub i w związku z tym zastanawiamy sięczy może nie zrezygnować z piosenki dla rodziców

Ja napewno nie rezygnowałabym z podziękowania rodzicom. Natomiast zastanawiłabym się w jakiej formie je przeprowadzić - może twój narzeczony delikatnie wypytałby swoja mamę co sądzie na ten temat..To twók narzeczony i jego mama powinni ustalić to między sobą, bo to przede wszystkim ich dotknęła tragedia
napisał/a: basiaha2 2007-06-22 17:44
a co myślicie np o koszu słodyczy zamiast kwiatów i takiej tubie w środku z wierszykiem ?
napisał/a: Kinia 2007-06-22 17:55
Ja myślę, że to dobry pomysł, wiadomo kwiaty zwiędną a tak to przynajmniej rodzice słodkości sobie pojedzą
napisał/a: Cubanita 2007-06-22 18:34
Kinia napisal(a):to dobry pomysł, wiadomo kwiaty zwiędną a tak to przynajmniej rodzice słodkości sobie pojedzą

Zależy kto co lubi..jeśli są łakomczuszkami na słodkości to ok. Ja wolałam dać coś trwalszego - kwiatki zwiędną, słodycze zjedzą... fajnie jakby cos im pozostało po tych podziękowaniach, na co moga spojrzeć po paru latach i sie rozczulic na nowo
napisał/a: Kinia 2007-06-22 18:43
Basik napisała, że jeszcze o tubie z wierszykiem w środku, więc to im zostanie
napisał/a: Nelka 2007-06-24 20:08
ja z nazeczonym wymyslilismy ze kupimy puchary i wygraderujemy na nich podziekowania do tego kwiaty a do pucharu ladnie wydrukowany wierszyk aby jeszcze bardziej mogli sie wzruszyc
napisał/a: Cubanita 2007-06-25 08:55
nelka napisal(a):kupimy puchary i wygraderujemy na nich podziekowania do tego kwiaty a do pucharu ladnie wydrukowany wierszyk

bardzo fajny pomysł..na pewno wzruszeń będzie dużo