Jaki prezent dla rodziców w podziękowaniu

napisał/a: Nadiya1 2012-06-27 18:06
daffodil, no fajne tylko widzę, że przeważa alkohol :P

napisal(a):daffodil, faktycznie fajnie wyglądają, my kiedyś nie chcieliśmy takich koszy ale z uwagi na brak pomysłów i przekonanie się po trochu, że to praktyczny prezent to nasz faworyt.

Też nie chcieliśmy koszy ale jednak chyba one wygrają :P

[ Dodano: 2012-06-27, 18:14 ]
efryna napisal(a):o co chodzi z cytrynami?

No jak to o co? Tyle alkoholu, a cytryna dobra na kaca jest
Żarty żartami ale taka prawda... pijąc jakikolwiek alkohol, po nim smakujesz cytrynę i aż tak się nie opijasz, a na kaca naprawdę dobra.

A poza tym... dzieci będą mieć noc poślubną z winem to i teście będą mieli co na noc sobie wybierać bo wątpię aby teściu teściową po trzeźwemu wolał No chyba, że oboje mają takie same charaktery :P .
napisał/a: ~gość 2012-06-27 18:15
Daff - cudne!
też ciekawią mnie cytryny
napisał/a: daffodil1 2012-06-27 19:11
dzieki :D

jeśli chodzi o cytryny to miał być ananas - tak dla dekoracji i rozcieńczenia tego alkoholu :D ale jeździliśmy po sklepach i wszędzie były z jakimiś zeschnietymi liśćmi :) wiec wzielismy cytryny, bo daja ladny kolor, dekorują no i jest takie nawiazanie, bo np moja mama pije martini z cytryną :D ogolnie do alkoholu dodaje sie cytryny...u was nie? ;) no i jeszcze są po to, że tak się wszystko lepiej trzyma :)
napisał/a: Nadiya1 2012-06-27 19:58
daffodil napisal(a): ogolnie do alkoholu dodaje sie cytryny...u was nie?

NIET :D
napisał/a: MagG 2012-06-27 21:52
daffodil, kosze świetne i z cytrynkami oryginalny pomysł
napisał/a: daffodil1 2012-06-27 22:12
MagG, dzięki :)

Jurni napisal(a):
daffodil napisał/a:
ogolnie do alkoholu dodaje sie cytryny...u was nie?

NIET
aaa u Ciebie się tylko czystą wali...zapomniałam :D
napisał/a: ~gość 2012-06-28 09:33
daffodil, piekne kosze!Cytryna faktycznie nawet kolorystycznie daje taki fajny akcent-bardzo mi sie podoba Jak ja ostatnio kuzynowi Ł. mowila,ze bedziemy dawac takie kosze to on na to" przeciez to nie imieniny,zeby prezenty dawac"! on dawal album ze zdjeciami z dziecinstwa i dlatego coz moze byc lepszego od jego pomyslu?!Powiedzialam,ze my taki kosz dajemy i kropka
napisał/a: daffodil1 2012-06-28 09:44
Cczarnula,
mnie się kompletnie nie podoba pomysł z dawaniem swoich zdjęć...to takie narzucające dla mnie... :P nie lubię się narzucać i zmuszać kogoś do oglądania mojej gęby...poza tym już widzę jak moj albo M tata z zapartych tchem śledzą karty naszego albumu z dzieciństwa potem i tak wyląduje to na półce, a przynajmniej moi rodzice nie mają jakiegoś zamiłowania do składowania pamiątek ;)
napisał/a: ~gość 2012-06-28 10:09
daffodil, ładnie to wygląda :)

My rodzicom kupimy tylko wielkie bukiety z kremowych róż. Zrobię jakieś kartki z podziękowaniem, bo pewnie słowa z siebie nie wykrztusimy i damy rodzicom w domu po błogosławieństwie.
napisał/a: daffodil1 2012-06-28 10:28
Miśka27, dzięki ;) niieee..my damy na sali...po dziku niech się teść trochę napuszy na środku sali :D
napisał/a: xmagdax 2012-06-28 17:23
daffodil, super fajnie wyglądają
daffodil napisal(a):ogolnie do alkoholu dodaje sie cytryny...u was nie?
zależy do czego a martini z cytryną uwielbiam
napisał/a: daffodil1 2012-06-28 18:19
xmagdax, noo wlasnie glownie mi chodzilo o martini i jakies drinki :D