Książki - najlepsze prezenty :)

napisał/a: mantra1 2013-05-18 22:23
Piszę z pytaniem podwójnym - jakie najlepsze książki otrzymaliście w prezencie ślubnym lub jakie uważacie za fajny pomysł na prezent dla Młodej Pary :) Wszystkie kategorie dozwolone :)
napisał/a: E-kwiaty 2013-07-30 12:16
Tutaj tak na dobrą sprawę wiele zależy od gustu i zainteresowań pary młodej. Jeżeli nie czytają książek,to ciężko będzie coś wybrać aby trafić w ich gust,wtedy taki pomysł w ogóle odpada.
napisał/a: believe1 2013-07-31 13:32
blackmantra, my dostaliśmy sporo takich przyrodniczych, o zwierzętach, o przyrodzie, o naturze typu zakątki świata, cuda natury, cuda przyrody- fajna sprawa:)
Było kilka takich nie w Naszym guście ale przeczytamy.
napisał/a: mała_czarna 2013-07-31 13:35
blackmantra napisal(a): jakie uważacie za fajny pomysł na prezent dla Młodej Pary


najlepiej z gatunku tych, które czytają :) ciężko odpowiedzieć na takie pytanie szczegółowo - bo każdy lubi coś innego: jedną MP ucieszą horrory, inni będą woleli jakąś klasykę a jeszcze inni jakieś albumy z najpiękniejszymi miejscami/zabytkami etc.

Najlepiej dowiedzieć się co MP czyta "na co dzień" i iść w tym kierunku :)
napisał/a: efryna 2013-07-31 19:31
My z książek podostawaliśmy tylko kucharskie ale w sumie dobrze, bo myślę, że z takich fabularnych ciężko by było trafić -- bo mamy bardzo dużo książek, często kupujemy, więc myślę, że trzeba by było się postarać, żeby trafić 1. na taką, której nie mamy, 2. w nasz gust.

Ale z tych kucharskich jestem bardzo zadowolona, fajnie są wydane, czasem nawet korzystam
napisał/a: Tigana 2013-07-31 21:25
My dostaliśmy ciekawe podróżnicze, i jedną dobrą książkę jak radzić sobie z dzieckiem (ta na razie czeka na swoją kolej, ale na pewno się przyda). Senników nie polecam bo to straszna pierdoła; ładny album zawsze jest fajny, szczególnie jeżeli tematyka pasuje parze młodej. Liczyłam skrycie na ładne wydanie Kamasutry, ale nie dostaliśmy
napisał/a: vivit1 2013-08-29 00:38
Kurcze, ja bardzo chciałam zamiast kwiatów poprosić w zaproszeniach o książki, ale jak czytam, że gościom do głowy przychodzą tylko kucharskie to się zaczynam wahać :)
napisał/a: errr 2013-08-29 12:48
my dostaliśmy kucharskie, podróżnicze, powieści, religijne, historyczne i kilka albumów na foty:) Kucharskie tylko dwie:)
napisał/a: krasnolud1 2013-09-01 21:09
Co myślicie, żeby Młodym kupić jakieś ładne wydanie baśni np. Andersena? Bo sama jakoś gryzę się z myślami, czy to aby na pewno dobry pomysł dla kogoś, choć sama nie miałabym nic przeciwko...
napisał/a: Miśka27 2013-09-01 22:24
Mimezja, jak dla mnie fajny pomysl :) Sama po cichu liczylam na takie klasyki, chętnie bym teraz poczytala ;)
My dostalismy książki przeroznej masci, wszystkie sa super pamiatka :)
napisał/a: dawidzielinski 2013-09-04 14:18
Zgadzam się książki jako prezent zawsze się sprawdzają! A z baśniami Andersena świetny pomysł, przyda się jak będą mieć dzieci na pewno :D
napisał/a: natalia.nm. 2013-09-25 12:39
No prosze temat na czasie a ja zasmiecilam inny. Wlasnie szukam ksiazki dla brata na wesele(zamiast kwiatkow). No i mam juz inspiracje
Tigana napisal(a):ładne wydanie Kamasutry
chyba pojde w tym kierunku hehe

Ktos jeszcze ma jakies pomysly??
Mimezja napisal(a):Młodym kupić jakieś ładne wydanie baśni np. Andersena
ogolnie fajny pomysl jak ktos jeszcze nie ma dzieci no i wiadomo ze planuje