Nietrafiony prezent ślubny :(

emka12
napisał/a: emka12 2015-07-23 12:32
Witam,

dostaliśmy na ślub nie trafiony prezent i chętnie się go pozbędziemy. Sprzedamy ekspres do kawy DeLonghi. Dokładna specyfikacja tutaj http://ekspresy-do-kawy.fajnedobre.pl/obnizona-cena-delonghi-ec680.html . Nasz ma kolor czerwony. Info na priv.
napisał/a: endo2000 2015-08-14 14:55
dlatego jestem zwolennikiem dawania w prezencie pieniędzy;)
napisał/a: aginka1 2016-06-04 23:31
Dlatego właśnie jestem zwolenniczką tak popularnych na zachodzie list prezentów ślubnych. Na szczęście do Polski też ta moda wkracza, bo naprawdę ułatwia życie. Do tej pory na ślubach bywałam tylko jako gość i zawsze zastanawiałam się czy kupiłam dobry prezent, czy w kopercie jest odpowiednia kwota itp. Dlatego ja moim gościom ułatwię zadanie i taką listę wymarzonych prezentów ślubnych sobie stworzę i ze wszystkich będę się cieszyć. :)
napisał/a: Malutka13 2016-06-25 10:19
aginka napisal(a):Dlatego właśnie jestem zwolenniczką tak popularnych na zachodzie list prezentów ślubnych. Na szczęście do Polski też ta moda wkracza, bo naprawdę ułatwia życie. Do tej pory na ślubach bywałam tylko jako gość i zawsze zastanawiałam się czy kupiłam dobry prezent, czy w kopercie jest odpowiednia kwota itp. Dlatego ja moim gościom ułatwię zadanie i taką listę wymarzonych prezentów ślubnych sobie stworzę i ze wszystkich będę się cieszyć. :)


Aginka, a gdzie myślisz, że warto taką listę założyć? Ja rozważam whitedreams.pl, bo mają bardzo duży wybór prezentów, takich naprawdę unikatowych, ale też przydanych, praktycznych. No i podoba mi się to, że w zasadzie zupełnie rozwiązany jest problem ewentualnych zdublowanych prezentów - jak ktoś nawet kupi coś z listy na własną rękę, to po ślubie można ten prezent z listy zamienić na coś innego. Co myślisz na temat tej strony?