Polskie czcionki ozdobne.

napisał/a: amadaa 2008-01-24 17:53
Ja również baaardzo proszę!!!
Naściągałam się czcionek i niestety nie maja polskich znaków
mój mail amadaa@op.pl

Z góry bardzo dziękuję!!!
napisał/a: federalni 2008-01-25 00:46
Hyymmm... To ja nie będę się tu wyróżniać i również poprosiłabym czcionki z polskim rozszerzeniem. Do zaproszeń oczywiście
Pozdrawiam gorąco przesyłających.
TU ŚLIJ --- jasta@go2.pl
napisał/a: AgnieszkaW 2008-01-25 19:50
Poszukuje czcionek Snell, Liberty, Shelley Allegro z polskimi znakami- oczywiscie do zaproszeń. Przeszukałam bardzo dużo stronek i niestety wszystko co ściagnełam jest bez polskich literek.Bardzo prosze o pomoc.
mój adres aw810@wp.pl
Z góry bardzo dziekuję.
napisał/a: dark_salve 2008-01-25 23:29
http://www.nowak.tv/fontoholic/fontoindex.html
a potem :
http://www.nowak.tv/fontoholic/fontoindex_start.html może tu coś znajdziecie (żeby zobaczyć jak wygląda czcionka to trzeba kliknąć na te małe obrazki)

no i jeszcze tu jakieś są (szczerze nie przeglądałem, ale polskie są zaznaczone polską flagą i nie wiem czy są jakieś nadające się na zaproszenia, przejrzę w wolnym czasie)

napisał/a: katarzynka4 2008-01-31 10:40
To ja również nie będę się tu wyróżniać i j.w. poprosiłabym o czcionki z polskim rozszerzeniem. Do zaproszeń oczywiście
Pozdrawiam gorąco przesyłających.
--- k-ak@wp.pl
napisał/a: enid 2008-02-13 18:15
Witam!!

poszukuję różnistych czcionek ozdobnych do tworzenia scrapków moim córuchnom najdroższym ;)
najlepiej z polskimi znakami...
może mógłby mi ktoś coś polecić??
najlepiej jakieś darmowe czcionki...
potrzebuję również pilnie czcionki Avalon.
miałam ją jak dostałam komputer, ale niestety po reinstalacji sys. już jej nie mam i nie moge znaleźć nigdzie w necie... :(((
a to ponoć bardzo popularna czcionka!!
bardzo proszę o pomoc!! zaczęłam już pisać - tworzyć layout mojej nowej strony tą własnie czcionką- nie mając pojęcia, że nie jest czcionką systemową :((

mój mail: enid85@gmail.com

z góry baaardzooo dziękuję!!

pozdrawiam!
-Ewelina
napisał/a: Kasieńka86 2008-02-18 14:19
Także prosiła bym o jakieś fajne czcionki polskie nadające sie do zaproszeń weselnych.
Prześlijcie na adres thex-files@o2.pl

Planujemy zrobić zrobić zaproszenia sami, ale brakuje nam właśnie czcionek.

Z góry dzięki.
napisał/a: Kenny 2008-03-25 16:00
Witam!

Poszukuje ciekawych czcionek w formie ręcznego pisma do zaproszeń. Coś w stylu napisu na butelkach wina Carlo Rossi. Jeśli ktoś z was posiada takie czcionki byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Kacper
napisał/a: AgnieszkaG1 2008-04-02 01:10
Witam Was Kochani.
Przymierzam się do wydrukowania naklejek na butelki, zaproszeń i podziękowań, jednak niestety w moim komputerze nie mam nic ładnego. Bardzo Was proszę przyślijcie mi jakieś ładne waszym zdaniem czcionki.
Z góry dziękuje
Agnieszka
Mój adres: seca_mek@wp.pl
napisał/a: hiacynta2 2008-05-02 23:34
HEJ:)
Właśnie zamierzam drukować zaproszenia i zawieszki na wódeczkę. Może macie polskie ozdobne czcionki, była bym wdzięczna za przesłanie. Z góry dziękuję. grabinska@o2.pl
napisał/a: Asieńka 2008-05-03 11:12
dark_salve napisal(a):http://www.nowak.tv/fontoholic/fontoindex.html
a potem :
http://www.nowak.tv/fonto...ndex_start.html może tu coś znajdziecie (żeby zobaczyć jak wygląda czcionka to trzeba kliknąć na te małe obrazki)

no i jeszcze tu jakieś są (szczerze nie przeglądałem, ale polskie są zaznaczone polską flagą i nie wiem czy są jakieś nadające się na zaproszenia, przejrzę w wolnym czasie)

dark_salve podał naprawdę fajną stronę z czcionkami i skorzystanie z tych linków nie wymaga jakichś nadzwyczajnych zdolności ani wysiłku, a z nieba nikt nie ześle, więc ludzie nie podawajcie tych maili, bo tutaj się nikt nie zajmuje wysyłaniem tych czcionek tylko sami sobie poszukajcie, bo to wcale nie jest takie trudne (- chociażby na tej podanej stronie - tam nawet pisze jak je ściągnąć i zainstaować)
napisał/a: kacza82 2008-05-07 13:08
Czy mogłbym prosić o przesłanie czcionek ozdobnych na maila: przemek1k[małpa]poczta.onet.pl