Dywan na prezent ślubny.

Marlenka80
napisał/a: Marlenka80 2013-11-28 10:26
Niebawem moi bliscy znajomi biorą ślub. Z panną młodą znam się niemal od dziecka. Oboje są bardzo zakręceni na punkcie polskiej tradycji, wesele ma być w górach, w typowo folkowym klimacie, nawet suknia panny młodej ma nieduże folkowe ornamenty.
I tutaj pojawia się moje pytanie. Młodzi urządzają mieszkanie, wiem w jakim stylu, wiem co im się podoba i zastanawiam się, czy nie podarować im dywanu z motywami folkowymi. Dywan jest wysokiej jakości, piękny, no i przede wszystkim w ich klimatach. Tylko się zastanawiam, czy wypada. Co myślicie?
napisał/a: daffodil1 2013-11-28 15:44
AtmomówkaB, ja bym nie chciała żeby mi ktoś mieszkanie urządzał...ale skoro znasz ją tak dobrze i jestem przekonana, że spodoba się IM OBOJGU, to pewnie
napisał/a: believe1 2013-11-28 19:40
AtmomówkaB, nie odważyłabym się - dawać komuś dywan w prezencie ślubnym...
Marlenka80
napisał/a: Marlenka80 2013-11-28 20:40
No właśnie tak mi się wydawało, że to kontrowersyjny pomysl może być. :) Chyba w takim razie poszukam czegoś innego w tym klimacie, mniej nachalnego, co będzie im się kojarzyło z tym ich dniem. A dywan zawsze mogę im pokazać i jeśli im się spodoba to sami go sobie kupią.
napisał/a: Blanka:) 2013-11-28 21:52
AtmomówkaB napisal(a):w takim razie poszukam czegoś innego w tym klimacie, mniej nachalnego, co będzie im się kojarzyło z tym ich dniem. A dywan zawsze mogę im pokazać i jeśli im się spodoba to sami go sobie kupią.
napisał/a: Zazi 2013-11-29 11:45
AtmomówkaB, nie chcialabym dostac dywanu w prezencie, nawet jakby byl w stylu jaki mi sie podoba zawsze mozesz im pokazac i sami sobie kupia taki, jesli im sie spodoba
napisał/a: Hecate 2013-12-01 23:27
AtmomówkaB, jezeli wiesz, ze im sie spodoba i bedzie pasowal do ich mieszkania to dlaczego nie?
A sam dywan jest piekny!
napisał/a: lisbeth871 2013-12-11 10:05
AtmomówkaB napisal(a):Tylko się zastanawiam, czy wypada. Co myślicie?

jeśli jest w ich klimacie, to sami sobie kupią
napisał/a: loletta1 2013-12-30 19:17
Dywan przebił łopatę, którą mój kuzyn dostał w prezencie ślubnym. Bardzo oryginalny i jak widzę piękny prezent, ale na parapetówkę, a nie na ślub.
napisał/a: weddingssecretspl 2014-01-05 10:19
Proponuję uzodnić to wczesniej z para młodą. Jesli powiedzą ze jest ok to wtedy kup. A najlepiej to dac kasę = równowartośc tego dywanu w kopercie. Wtedy możesz im pokazać bo może sobie kupią za to dywan albo coś innego co im będzie bardziej niezbędne do wykończenia mieszkania (np. podłoga, albo umywalka). Bez dywanu da się żyć, a bez umywalki lub wanny nie bardzo :)


Pozdrawiam
napisał/a: BarebaraKaw 2015-07-21 09:24
Dywan na prezent ślubny jest dobry w momencie gdy młoda para urządza mieszkanie. Fajne dywany odpowiednie na prezent są tutaj [reklama usunięta] myślę, że nikt by się nie obraził jakby dostał taki dywanik.

Pozdrawiam.
napisał/a: lexie1 2015-07-21 10:30
oj, ja też bym się nie odważyła a jako gość padłabym ze śmiechu jak bym zobaczyła, że ktoś nadciąga z dywanem pod pachą