Wieczór panienieński przyjaciółki-prośba o rady

napisał/a: MsAlice 2014-03-11 12:45
Nie znalazłam podobnego wątku, więc zakładam (mam nadzieję, ze dobry dział wybrałam).
Za klka miesięcy organizuje wieczór panienński przyjaciółki. Najważniejsze, czyli liste gości i termin mamy ustalone. Została cała reszta :). Wybarałm już klika typowych konkursów/ zabaw na początek wieczoru (tak żeby przełamać lody, bo część dziewczyn nie będzie sie znała). Zastanawiam się na zakupem jakiś gadżetów dla uczestniczek imprezy. Mysałam nad przypinkami typu data/wieczór panieński i moze jakiś smieszny rysunek? Myslałam, zeby przypinki zamówic tu: http://ztwoimtekstem.cupsell.pl/. Myślicie, ze rózowe to bedzie przesada? Chciałabym aby przyjaciółka dobrze wspominała ten dzień i nie by lo zbyt kiczowato (dlatego rezygnuje z typowych opasek z rogami itp. słomki w kształacie penisów tez odpadają).
Podsumowując mam dwa pytania do Was: co sądzicie o pomysle z przypinkami dla uczestniczek wieczoru? I drugie co najlepiej wspomnacie z tego typu imprez (może się czymś zainspiruję)?
Bardzo prosze o podpowiedzi, organizuje tego typu impreze po raz pierwszy i jest to trochę dla mnie stresujące.
napisał/a: werdina 2014-03-14 10:40
Osobiście pomysł z przypinkami, czyli takim oznaczeniem nie bardzo mi się podoba.... oczywiście inne gadżety typu welon śmieszny dla młodej jest ok, ale w sumie wszystko zależy od osoby. Byłam na kilku wieczorach panieńskich i te zabawy sa ok, ale jak dlamnie taki wieczór to przede wszystkim babskie ploty, wino ciasto i wypad do klubu:)
napisał/a: MsAlice 2014-03-24 11:15
Weronnka napisal(a):Osobiście pomysł z przypinkami, czyli takim oznaczeniem nie bardzo mi się podoba.... oczywiście inne gadżety typu welon śmieszny dla młodej jest ok, ale w sumie wszystko zależy od osoby. Byłam na kilku wieczorach panieńskich i te zabawy sa ok, ale jak dlamnie taki wieczór to przede wszystkim babskie ploty, wino ciasto i wypad do klubu:)

No ploty to podstawa, ale zastanawiałm się co jeszcze....
napisał/a: weteranslubny1 2014-03-26 11:29
Tak wyróznienie uczestnczek wieczoru to bardzo fajny pomysł. Nie stresuj się najważniejsza i tak jest dobra zabawa:)
napisał/a: aitutaki 2014-03-27 23:12
tutaj jest wątek http://forum.we-dwoje.pl/topics8/wieczor-panienski-kawalerski-vt152,1185.htm, może znajdziesz natchnienie

Weronnka napisal(a):jak dlamnie taki wieczór to przede wszystkim babskie ploty, wino ciasto i wypad do klubu:)

zgadzam się
napisał/a: weteranslubny1 2014-04-16 13:44
może wypad do pobliskiego SPA:)A potem impreza:)

[ Dodano: 2014-04-16, 14:04 ]
może jakiś wypad do pobliskiego spa a potem impreza?
napisał/a: remila_85 2014-10-02 11:26
Ja zrobiłam dużo zabaw w połączeniu z imprezą. Zabawy typu prawda fałsz, otwarte pytania, milionerzy z częściami ciała jej narzeczonego, rzeźbienie torsu z gliny i z ogórka wiadomo czego:D dziewczyny miały dobry fun:D
napisał/a: Blanka:) 2014-10-02 21:33
remila_85 napisal(a):zeźbienie torsu z gliny i z ogórka wiadomo czego:D
nie cierpię takich "zabaw"...
napisał/a: fotobudka123 2014-11-23 17:39
ja polecam LIME, moja kolezanka tak miala, zajebista sprawa, muza na full, limuzyna miesci 8 osob, kierowca zgodzil sie zabrac 10, bylo superrrrrrrrrrrrr, firma [reklama usunięta] oni maja biala limzyne, in czesto widze ich w tarnowie jak smigaja po miescie, kierowca tez niczego sobie, hehehhe super pomysl i prezent dla przyszlej pani mlodej, polecam )
napisał/a: Rooda666 2014-11-23 17:51
kasia123124 napisal(a): limuzyna miesci 8 osob, kierowca zgodzil sie zabrac 10
to akurat antyreklama i temat to podrzucenia policji, żeby im ładną kontrolę zrobili.
napisał/a: Lenka_Be 2014-11-28 10:18
Moje koleżanki zrobiły jednej znajomej wieczór panieński w pobliskim hotelu, wynajęły apartament, zamówiły catering i urządziły sobie babską SPA-popijawę. Do dziś genialnie go wspominają, w apartamencie miały nawet wannę z jaccuzzi :



Z tego, co wiem, to jedna z dziewczyn, która organizowała wieczór, później wynajęła ten hotel też na swoje wesele, tak jej się podobało
napisał/a: pilkarz0102 2015-01-28 13:47
Zorganizuj jakieś ciekawe zabawy dla uczestników, i prezenty. Myślę że dobrym pomysłem będą właśnie takie ozdobne przypinki z imiona, które zostaną każdemu uczestnikowi na pamiątkę.