czy to alergia?

napisał/a: raatsy 2016-04-14 08:44
Dziewczyny czy to może być alergia?? Bo pieką mnie oczy, łzawią, zreszta mam je też trochę przekrwione i w nosie mnie kręci, nigdy nie byłam alergikiem ale teraz się zaczęlam zastanawiać
napisał/a: KarolciaK 2016-04-14 11:15
raatsy, moze byc, jak najbardziej, ale odpowiedziec moze tylko lekarz. Mozesz sprobowac jakis czas brac Zyrtec albo cos podobnego, jesli pomoze to bedziesz miala odpowiedz, ale lepiej wybrac sie do lekarza
napisał/a: raatsy 2016-04-19 20:58
Dzięki za odpowiedź, czy te leki na alergię nie usypiają?? Tego się najbardziej obawiam i tak chodze jakaś skołowana :/, a muszę być przytomna w pracy.
napisał/a: KarolciaK 2016-04-19 21:00
raatsy, moga powodowac sennosc, ale nie zawsze tak jest. Zawsze mozna zmienic na inne, ktore beda mialy mniej skutkow ubocznych,
napisał/a: raatsy 2016-05-05 14:57
Dzięki, kupiłam sobie hitaxe fast w aptece, farmaceutka mi poleciła i mówiła że nie uspia i faktycznie jest ok, dużo lepiej się czuję, wcześniej to byłam oprócz tych wszystkich objawów też taka skołowana, mam skierowanie do alergologa i się wybieram szkoa, że tyle trzeba czekać.
napisał/a: raatsy 2016-08-19 16:11
Sprawdzałam co pyli ale i tak wyjazdu nie mogłam przełożyć, okazało się, ze chyba też mam uczulenie na sierść bo byiśmy kilka dni a ona ma w domu kilka futrzaków i było ciężko, dobrze że moje leki pomogły bo jechaliśmy taki kawał że głupio było się zmyć po kilku godzinach
napisał/a: morta 2016-08-26 08:30
KarolciaK napisal(a):raatsy, moga powodowac sennosc, ale nie zawsze tak jest. Zawsze mozna zmienic na inne, ktore beda mialy mniej skutkow ubocznych,


Zyrtec usypia, potwierdzam biorę go niechętnie bo potem jestem nie do życia ale inne środki nie są aż tak skuteczne, dobrym rozwiązaniem jest brać go na noc, gorzej jeśli bierzesz doraźnie, nie przewidzisz kiedy Cię złapie alergia
napisał/a: kimia 2016-08-30 17:31
Do alergologa trzeba iść
napisał/a: spiegel 2016-09-08 12:23
alergia zawsze przychodzi z zaskoczenia, mi wróciła pół roku temu i oprócz roztoczy doszedł mi pies i kot :/
napisał/a: raatsy 2016-09-27 21:01
A bierzesz coś na tą alergię? Ja oderwałam kilka tabletek z listka i trzyma w torebce na wszelki wypadek bo jak mnie coś zaczyna kichanie brać to wtey biorę i zazwyczaj szybko pomaga
napisał/a: olciasos 2016-10-01 00:41
pewnie tak:( teraz wszyscy maja alergie.. od paru lat ja tez
napisał/a: raatsy 2016-11-16 13:35
Bierzesz na stałe leki? Jak kilka przetestowałam to po niektórych mi się zdarzało paść w środku dnia, zapomniałam ostatnio swoich leków i moja mama mnie swoimi ratowała, zasnęłam u niej na kanapie :D a on a mówi że sie po nich ok czuje