Lewatywa

napisał/a: Wariat 2007-05-20 09:18
mnie sie cos wydaje ze ten temat to taka sciema...

Moze poporstu ktos tu ma zapedy homosexualne i czerpie radosc z wkladania roznych rzeczy w obdyt...
napisał/a: jente8 2007-05-23 20:02
Nie rozumiem tych wszystkich osób, które domagają się zablokowania tematu. Lewatywa jest zabiegiem, który jest stosowany dość powszechnie, większość z nas - kobiet - czeka on przed porodem, więc nie wiem, dlaczego tak się oburzacie, że ktoś poruszył taki temat? Przede wszystkim - skoro tak Was obrzydza ten temat, to po co się w ogóle wypowiadacie? Naprawdę nie rozumiem. Może post osoby, która założyła wątek, faktycznie nie jest wart dyskusji, ale sam temat lewatywy - no co w nim strasznego? I czemu mielibyśmy go zablokować??
Zresztą wspomniana przez noemi hydrokolonoterapia jest zabiegiem nieco zbliżonym do lewatywy i była niesamowicie "trendy" wśród gwiazd Hollywood jakiś czas temu - nawet na MTV o tym mówili Więc co Was tak bulwersuje??

Moja wiedza na temat lewatywy jest raczej znikoma, więc nawet chciałabym uzyskać jakieś konkretne informacje, skoro potencjalnie może mnie to czekać kiedyś w przyszłości. Aczkolwiek historia o prysznicu była jak dla mnie niezbyt... realistyczna, to raz, niefachowa, to dwa, nieprzyjemna, to trzy...
napisał/a: aneczkaaneczka 2007-08-11 15:57
w pełni zgadzam się z wariatem! boze ludzie przeciez kadzy wydala ze tak ładnie powiem a wiec po co tak sie rzucacie?? nie kreci was ten temat to was nikt tu przeciez nie trzyma nie??poszukajcie innych i tyle. Co do lewatywy to czytaąłm gdzies ze nawet wskazana jest po kazdym korzystaniu z toalety ale to było przegiebie przeciez mozna wypłukac flore bakteryjna i rozleniwic jelita a wiec od czasu do czasy wystarczy. Jak to wszystkiego potrzebna jest wprawa. Wiele pan lubi takie zabawy z partnerem, kwestia gustu. dzieki lewatywnie jakiz piekny i czysty mamy stosunek analny aogolnie człowiek sie czuje lepiej.... polecam mimo wszystko wiem ze zaraz wszyscu sie na mnie rzuca ale darujcie sobie jesli ktos chce pogadac to chetnie a jakis dziecinnych docinkow nie zamierzam przerabiac... pozdrawiam

[ Dodano: 2007-08-11, 16:04 ]
rano robiłam sobie lewatywke teraz czuje sie lekko o wieczorem urozmaice sobie wieczor z moim partnerem i po co mam sie brzydzic tego jak wy??załujcie i tyle nio. zanim tak głosno bedziecie sie o tym wypowiadac- sprobujcie bo nawet nie wiecie o czym mowicie... a nazywanie kogos homoseksualista za to to ogromne przegiecie! to co jak w szpitalu to robia to co rodzaj gwałtu nie?? wg waszych posranych kryteriów?? boshe pomyślcie troszke
napisał/a: AmantWszechCz 2009-02-02 16:20
Lewatywa jest bardzo ważna w niektórych kuracjach np. tutaj: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263 .Dodam że autor źle to robił bo woda powinna być oczyszczona .I sądzę że solidną lewatywę powinno się przeprowadzać conajmniej raz w roku .Podobno królowie często to robili .
napisał/a: no name 2009-02-20 01:01
intrygujący temat...

właściwie po co kobiety przed porodem muszą mieć robioną lewatywę? Nawet o tym nie wiedziałem, a tu prosze... to wy macie niewesoło... ciekawe co jeszcze trzeba przed porodem? elektrowstrząsy? lobotomię? XXI wiek... nie mieści mi się w głowie... tym bardziej w d., żeby w XXI wieku przed porodem serwować takie atrakcje... ciekawe dlaczego?
napisał/a: sorrow 2009-02-20 09:07
no napisal(a):właściwie po co kobiety przed porodem muszą mieć robioną lewatywę?

Ten artykuł opisuje wszystkie za i przeciw: http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,3040,0

A lewatywa sama w sobie nie zniknie, bo w wielu przypadkach (niekoniecznie związanych z ciążą) jest bardzo pozytywnie działającym środkiem zastępującym środki farmakologiczne. Porównanie lobotomii z lewatywą dla tej ostatniej "krzywdzące"... no good :).
napisał/a: no name 2009-02-20 17:26
sorrow napisal(a):... no good :).




ciekawe:

Wypróżnienie przed porodem przynosi spokój psychiczny i nie powoduje naturalnej blokady przed parciem.

^^Nie lepiej pójść do wc? Nie wiem czy lewatywa poprawia spokój psychiczny....właściwie nie wiem czy cokolwiek przed porodem może uspokoić... ale ciekawy artykuł...ciekawy
napisał/a: marta892 2009-08-14 09:03
cześć,

widze ze ludzie w Polsce jeszcze nie doceniaja dzialania lewatywy.

Ja robie sobie lewatywe od kilku lat. 2 razy tygodniowo wystarczy, jednak kup sobie jakies dobre przyrzady - gruszka lub wlewnik :)

mi rowniez pomaga tak jak Tobie. czuje sie napewno oczyszczona i dzial to pozytywnie na zdrowie :) ja na poczatku poczytalam o lewatywie i se wkrecilam. a stosujac to przez lata mozna sie odmlodzic...

pozdrawiam
marta
napisał/a: millo1 2009-08-24 13:34
a ja się ostatnio nawet zastanawiałam, czy tak raz w miesiącu jakbym strzeliła sobie leweatywkę, to nie byłoby zdrowo :) mimo, że uważam, że przy odpowiednio dużej ilości błonnika w diecie i picia dużo wody mineralnej jelita się oczyszczają, ale spróbować być spróbowała :)
napisał/a: Marika801 2009-08-24 13:37
Lol, brudny temat ;)
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-08-25 08:23
Chyba są inne sposoby na odmłodzenie niż lewatywa . Są jakieś diety oczyszczające w trakcie , których jemy specjalnie wybrane produkty , powodujące oczyszczanie jelit . Myślę , że są skuteczne .
napisał/a: Tigana 2009-08-26 21:41
lewatywy zdecydowanie nie powinno się nadużywać, bo może prowadzić do dosyć poważnych skutków ubocznych. Trochę umiaru!!
Jak napisała albatrosss(ona), jelita można oczyścić dietą. To znacznie mniej inwazyjne dla organizmu.