Autor Wiadomość

Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?

TsaiNu

Wysłany: 2008-03-06, 16:05    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
Piersi bola mnie juz na dwa tyg przed okresem, od razu po owulacji a brzuch pobolewa mnie na tydzien przed, moj okres trwa 6 dni, dwa ostatnie to juz tylko plamienie...a często kiedy okres sie juz skonczy 6-7 dnia pobolewa mnie tez brzuch - tak leciutko cmi - macie podobne objawy?

evilgirl89

Wysłany: 2008-03-06, 16:24    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
mnie tylko lekko zaraz przed okresem :-|

mala_zuchwala
Gość
Wysłany: 2008-03-06, 20:00   
TsaiNu no ja mam DOKŁADNIE TO SAMO, więc nie wiem czy jest to cos nienormalnego.

evilgirl89

Wysłany: 2008-03-06, 20:10    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
kurcze dziewczyny to przerąbane cały miesiąc wychodzi na to że pobolewa was :-/ :-/ :-/

mala_zuchwala
Gość
Wysłany: 2008-03-06, 21:38   
no ja już sie przyzwyczaiłam.... :-(
na mnie działa tylko i wyłącznie duża ilość apapu lub lepiej- ketonal forte no i dwie tabletki nospy forte (dawka na dwie godziny).

Cięzko mnie znieczulić, a oprócz tego się leczę. A lekarz powiedział ze lekarstwem na wszystkie moje choroby a także dolegliwości bólowe jest CIĄŻA!!!!

Necia

Wysłany: 2008-03-06, 21:53    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
mnie tez pobolewa duzo wczesniej :-/

Anielica

Wysłany: 2008-03-07, 09:41    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
U mnie się zaczyna tak tydzień przed, przynajmniej wiem kiedy się go dokładnie spodziewać :)
Na początku jest to mały ból, nawet bym go nie nazwala bólem, taki mały sygnał ze środka ;)

CrAzYMaRiOlKa16

Wysłany: 2008-03-24, 10:54    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
Mnie w pierwszym dniu boli okropnie brzuch i nic mi nie pomaga. A na Twój problem może też mieć wpływ to, jeśli np. odchudzałaś się lub odchudzasz tzw. Dietą kopenhaską, ponieważ jest dto dieta przeczyszczająca, któłrą robi się raz na jakieś 2 lata a moja chrzesna stosowała ją kilka razy w roku i później miała problemy z miesiączkowaniem.

Iria

Wysłany: 2008-03-24, 14:07    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
TsaiNu, to jest jak najbardziej normalne, mnie też brzuch pobolewa już na ponad tydzień przed okresem i generalnie wszystko zachodzi podobnie jak u ciebie. Także myślę, że nie masz się czego bać :)

mapet1111, też już pare razy słyszałam, że ciąża leczy podobne objawy... coś w tym jest :)

J'ai su tout de suite que c'était le bon. Je ne pouvais pas l'expliquer mais je le savais...

H2O

Wysłany: 2008-03-24, 19:13    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
Necia napisał/a:
mnie tez pobolewa duzo wczesniej :-/
mnie rowniez :-/

Donia
Gość
Wysłany: 2008-03-25, 08:44    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
Niektóre kobiety mają PMSa nawet na 10 dni przed samym okresem...
Mnie nic mnie nie boli, dopiero w dniu okresu mam dolegliwości..ale nastrój mam do kitu na tydzień przed.. jestem marudna, wybuchowa i trzeba sie ze mna bardzo ostrożnie obchodzic, wtedy wiem, że zbliżają sie te dni ;-) Jest to normalne, nie masz się czym niepokoić :-) To sprawa indywidulna i każda z nas przechodzi to po swojemu..jedni mają łatwiej, drudzy muszą swoje odcierpieć..

iwa
jest nas czworo :)

Wysłany: 2008-03-25, 09:08    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
u mnie tydzień przed @ bolą okropnie piersi, dzień przed dostaje bólu brzucha ale tylko takiego chwilowego a w pierwszy dzień umieram

vicia

Wysłany: 2008-04-09, 14:44    Pobolewanie brzucha na tydzien przed okresem...normalne?
Mnie to boli chyba ze dwa tygodnie przed :-/ a nastroj mam fatalny :553:
od radosci po wscieklosc i rozdraznienie!!! Wszyscy mowili z lekarzami na czele ze po ciazy, porodzie wszystko minie, ale wierzcie mi nic sie nie zmienilo swoje trzeba przecierpiec :-/

Odpowiedz do tematu