POSZUKUJĘ DOBREGO PSYCHOLOGA - OKOLICE RYBNIKA

napisał/a: kwiatuszek22 2010-01-14 19:04
Witajcie!

Moglibyście polecić mi dobrego psychologa z okolic Rybnika (woj. śląskie). Z powodu zdrady rozpadł się mój 7-letni związek. Nie mogę sobie już z tym wszystkim poradzić. Dajcie znać, jeśli macie namiary na kogoś naprawdę dobrego.

[ Dodano: 2010-01-14, 19:06 ]
Z góry dziękuję!
napisał/a: alicja221 2010-01-14 22:27
Witaj kwiatuszek22! Przeczytalam Twoja historie. To bardzo przykre, co Cie spotkalo, ale uwierz, ze, choc teraz bardzo cierpisz, dobrze, ze wyzwolilas sie od tego mezczyzny i za niego nie wyjdziesz. Zaslugujesz na kogos, kto bedzie Ci wierny i da Ci prawdziwe szczescie.
Nie potrafie podac Ci konkretnego nazwiska. Chcialabym tylko doradzic, abys moze najpierw udala sie do psychiatry. Wiem, ze to strasznie brzmi, ale tak naprawde chodzi o to, ze lekarz spojrzy na Ciebie pod katem nie tylko zdrowia psychicznego, ale i somatycznego, i lepiej ukierunkuje terapie ( sam np. polecajac dobrego psychoterapeute). Mozesz zapytac sie swojego lekarza rodzinnego, a jesli sie wstydzisz, to moze wpisz w google "dobry psychiatra ze slaska", czy cos w tym rodzaju.
napisał/a: jente8 2010-01-15 07:23
kwiatuszek22, mojej koleżance bardzo pomogła pani psycholog z Ośrodka Interwencji Kryzysowej z Żor: http://www.oik.friko.pl/osrodek.html#0 nie pamiętam nazwiska, ale była to pani Ela.
napisał/a: ~gość 2010-01-15 10:35
kwiatuszek22, bardzo dobra psycholog, do której chodziła moja koleżanka, to pani Barbara Kłosek-Porszke. Bardzo sympatyczna, można z nią normalnie porozmawiać. Miałam okazję się z nią raz widzieć, kiedy koleżanka miała wizytę. Przyjechała specjalnie dla niej, jak ona tylko zadzwoniła, że musi z nią porozmawiać. Koleżance bardzo pomogła :)
Przyjmuje m.in. w poradni psychologiczno-pedagogicznej na ulicy Kościuszki w Rybniku. Jakbyś chciała więcej info, to napisz priva, a ja skontaktuję się z koleżanką :)
Pozdrawiam! :*
napisał/a: kwiatuszek22 2010-01-15 11:35
Dziękuję Wam
napisał/a: Jola76 2011-11-08 19:16
Dołączam do propozycji, tyle że mój problem to zawroty głowy pod kątem nerwowym (prawdopodobnie) w Rybniku i okolicach.

Będę wdzięczna za pomoc.
napisał/a: maturi88 2014-07-31 19:22
jeśli szukasz dobrego psychologa, zdecydowanie mogę polecić Ci tego specjalist [mod:reklama usunieta] Sama korzystałam z ich pomocy i jestem zadowolona. Na ich stronie możesz sobie doczytać jakiego rodzaju terapie są u nich stosowane i wiele innych rzeczy, także polecam ;) powodzenia :)[/i]