Swędzenie, zaczerwienie w okolicach pochwy

napisał/a: Darunia291 2013-03-14 09:50
A co jezeli [mod:reklama usunięta] A co jezeli bym zaczela w to miejsce stosowac clotrimazolum?
napisał/a: majkus 2013-03-14 13:46
u mnie działają dwa specyfiki:
na drobnostki Clotrimazolum w maści.
jako maść nie daje rady, to wtedy irygacja Tantum Rosa
a jak dalej jest źle to lekarz i antybiotyk :/
napisał/a: lolokino 2015-02-02 19:28
Ja ostatnio miałam jakieś podrażnienie sromu, ale zaczęłam się podmywać żelem lacibios femina i bardzo szybko to podrażnienie zniknęło. Ale doszłam do wniosku, że już na stałe będę używała tego żelu do mycia, bo daje na długo takie przyjemne uczucie świeżości.
napisał/a: lacoste1 2015-02-21 17:36
lacibios jest fajny ja go uwielbiam, nie mam po nim żadnych podrażnień ani upławów. Ale generalnie na swędzenie najpierw bym zastosowała clotrimazol albo tantum rosa ze dwa trzy dni a potem laciobios.
napisał/a: marianka61 2015-03-11 16:29
Vagisil jest dobry i skuteczny. Jego zaletą jest to że nie uczula. Jeśli jednak nie będzie poprawy można zastosować Clotrimazol lub po prostu Sudocrem.
napisał/a: samaja 2015-04-07 18:48
A może po prostu szałwia pomoże?
napisał/a: danusia40 2015-04-30 19:14
Pierwsze co powinnaś zrobić to iść do ginekologa zbada ciebie i przepisze odpowiednie leki. Koleżanka moja wyleczyła się sodą oczyszczoną kupiła w sklepie,podobno pani doktor jej zaleciła, podmywała się wodą z rozpuszczoną łyżeczką sody. zabija ona w pełni wszelkie grzyby i bakterie, pomaga zachować dobrą kwasowość organizmu. Nie wiem ja tego nie stosowałam ona była zachwycona.Może masz uczulenie na proszek, płyn do płukania tkanin, albo po antybiotyku, wiele przyczyn może być twojej dolegliwości.
napisał/a: stolorzd 2015-10-27 00:07
Jezeli chodzi o infekcje intymne to nie polecam brania czegos co ktos tu napisał(bez obrazy) ale kazdy ma inne ph skóry , na takie tematy polecam przeczytać [mod:reklama usunieta]