Dieta małe info :)

napisał/a: Miętowa26 2014-08-12 15:27
Hej :)

Ostatnio coraz częściej widzę na rożnego rodzaju forach informacje o dietach :) wiadomo każdy chce dobrze wyglądać nawet ja ;D która utrzymuje zdrowy tryb życia od jakiegoś czasu. Staram się zdrowo odżywiać , ćwiczyć i ogólnie aktywnie spędzać wolne chwile niestety ostatnio moje centymetry oraz waga stanęły i jest tak od dłuższego czasu. Zastanawiałam się nad pójściem do dietetyka ale niestety wizyta była dość droga i mało przyjemna nie powiem że znam się na odżywianiu ale wciskanie we mnie jedzenia którego nie lubię i jeszcze wyniszczanie mojego organizmu super minimalnymi porcjami jedzenia uważam za mało profesjonalne. Dlatego poszukiwałam pomocy niedawno koleżanka poleciła mi Dietę Cambridge http://dieta-cambridge.pl/ wydaje się ona dość interesująca ze względu na ciekawy plan , ciągły nadzór ekspertów oraz smaczne produkty. Z tego co wyczytałam wiele osób jest już po i są zadowoleni efektami gdyż są one na stałe i nie wyniszczają organizmu jak te inne. Poza tym sama jestem już dość znużona moją monotonną dietą oraz wyliczaniem samej czy to aby na pewno nie za dużo węgli dzisiaj już zjadłam :) co wy o tym myślicie ? a może ktoś z was jest już po ? bo ja chyba się przekonałam ! :)
napisał/a: The_Wrath 2014-08-13 11:09
Zgadzam sie z toba sam mam problem z wyliczaniem tych parszywych kalorii a na pech mam do zrzucenia z 25 kg co tu ukrywać duzy misiek ze mnie. Mozesz powiedziec jak to mniej wiecej wyglada ? ide do jakiegos detetyka czy co ? przyda sie wiecej info
napisał/a: moniikaa 2014-08-13 12:37
ja nie mam co prawda dużo do zrzucenia - raptem 2-3 kilogramy ale nie potrafie :(
Od zawsze jem zdrowo, nie jem słodyczy, białego pieczywa itp. a waga nie chce iść w dół..
ważę60kg przy 170cm, marzy mi się 57 lub 58.
napisał/a: botoest 2014-08-14 12:08
Wszystko leży w silnej woli.
napisał/a: weteranslubny1 2014-08-14 14:54
dokladnie trezba miec samozaparacie i sie schudnie na bank
napisał/a: Miętowa26 2014-08-16 13:19
Oczywiście silna wolna i samozaparcie to główny klucz do sukcesu :) ale niestety czasami ludzie potrzebują wsparcia bo nie każdy umie sobie sam poradzić. The_Wrath to znależy co byś konkretnie chciał wiedzieć :) ilość zrzuconych kilogramów zależy głównie od twojego zaangażowania i trzymania się ustaleń :) Jeśli jesteś zainteresowany polecam wejść na ich stronę i skontaktować się telefonicznie w celu umówienia na wizytę z konsultantem. Na spotkaniu zostaniesz poinformowany czy też możesz przystąpić to tej diety i jak ona wygląda :) eksperci są naprawdę mili także jestem pewna że rozmowa przebiegnie gładko. Potem już zostaje tylko trzymanie się planu :) i nie podjadanie :) coś jeszcze cie interesuje ? jeśli tak pytaj śmiało chętnie odpowiem.
napisał/a: The_Wrath 2014-08-16 16:25
Aha spoko dzieki za info.
napisał/a: milena007 2014-08-17 19:47
jak dla mnie to wszystko to za dużo liczenia... wydaje mi sie, że takie profesjonalne programy odchudzania sprawdzają się wprzypadku dużej nadwagi, jśli ktoś chce stracić tylko parę kg - wystarczy odstawić tłuszcze i słodycze i kupić skakankę :)
napisał/a: mister6 2014-08-18 08:40
Zgadzam się z milena007. Możesz też np. zacząć trenować zumbę. To dobry sposób na zgubienie paru kilogramów w połączeniu ze świetną zabawą.
napisał/a: patricia98 2014-12-29 13:20
jeśli dieta to tylko zalecona przed dietetyka. tylko tak osiągniesz pożądane efekty i zachowasz zdrowie.
napisał/a: basiakraw 2014-12-29 15:44
Nie dieta, a zmiana nawyków żywieniowych na stałe przyniesie pożądane rezultaty. Najlepiej trenować 2 godz po kolei, bowiem dopiero po 45 minutach nasz mózg zostaje poinformowany o próbach spalenia zbędnych kalorii.
napisał/a: Miętowa26 2014-12-30 20:29
Czy ja wiem :) ja trenuje godzinę dziennie i jestem na diecie i efekty są. Poza tym nie każdemu jest tak łatwo zmienić nawyki żywieniowe zwłaszcza ze nie każdy wie co można i należy jeść do tego w jakich ilościach. W mediach jestesmy bombardowani tym że cos jest niezdrowe a tak naprawde tak nie jest :) dlatego lepiej iść do specjalisty.