Prezenty dla młodych mam

napisał/a: nastka321 2015-02-10 21:02
Witajcie, moja siostra rodzi w przyszłym tygodniu. Chciałabym jej przygotować z tej okazji jakiś fajny prezent. Wiem, że kupowała dużo ubranek, więc to odpada. Macie może pomysły na jakieś fajne, praktyczne rzeczy dla młodej mamy? Jednocześnie fajnie gdyby to było coś niebanalnego. Myślałam może żeby jej wykupić jakąś wizytę w spa (ale z drugiej strony może nie będzie miała czasu się tam wyrwać), może coś dla dziecka (może nosidełko? albo butelka samonagrzewająca się - a wiem, że siostra chce odciągać pokarm i karmić z butelki, więc byłoby chyba ok) Macie może jakieś ciekawe pomysły - może na podstawie swojego doświadczenia w tym temacie?
napisał/a: myszka88888 2015-02-11 08:41
Nie wiadomo, czy na spa będzie miała czas. Z noworodkiem w domu racezj brakuje czasu na wszystko.
napisał/a: krasnolud1 2015-02-11 14:48
hanka188, spa w okresie połogu chyba nie jest najlepszym pomysłem. Za to samogrzejąca sie butelka czy nosidło to prezent raczej dla dzidzi a nie mamy, a Ty o ile dobrze rozumiem chcesz konktretnie prezent dla siostry?

Z zabiegów pielęgnacyjnych to po porodzie na gwałt potrzebowałam fryzjera, bo jak mi spadły hormony ciążowe to moje włosy nie nadawały się do niczego, ale równie dobrze siostra może inaczej odczuwać powrót "do normalności".


Jak chodzi o prezent dla dziecka, to ja bym się np. cieszyła z dostania chusty do noszenia, ale różne mamy różnie się zapatrują na chustonoszenie. Może podpytaj siostrę, albo szwagra co im się marzy?
napisał/a: pietruszkama89 2015-02-13 17:32
Cześć hanka188! Zajrzyj na stronę [mod:reklama usunięta] Znajdziesz tam stylowe bransoletki dla młodej mamy! :)

[mod:reklama usunięta]
dianka83
napisał/a: dianka83 2015-03-16 18:46
Oprócz czegoś dla mamusi można dorzucić prezenty z [reklama usunięta] - pieluszkowe inspiracje :)
napisał/a: nastka321 2015-03-24 10:46
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi! Szkoda, że nie mogę zajrzeć do tych linków co dawałyście, no ale jakby coś to poproszę na priv - tam chyba można linki dodawać?
napisał/a: rodriges 2015-08-18 20:17
bardzo przydatnym prezentem jest supermami poduszka, kobiety w ciazy jak same wiecie potrzebuja relaksu, odpoczynku.. sen to podstawa, wiec warto po prostu postawic na poduszke, ulatwiajaca zasypianie
napisał/a: kenia 2016-01-07 18:44
Na pewno dobrym prezentem będą akcesoria do podawania i przechowywania pokarmów .
napisał/a: enemka 2016-07-29 07:10
Na tej stronie jest spora lista prezentow jakie możńa podarować młodej mamie. Czasami warto jest zrezygnować z prezentów konkretnie dla dzieciaczka i podarować coś specjalnie dla mamy......

W koncu urodzenie dziecka to jej wysiłek. Dziecko i tak ma pełną szafę ciuszków czy zabawek. Jesli nie dostanie kolejnego to nic się nie stanie. Świetnym prezentem jest moim zdaniem taka świeca: