Przyszła mam potrzebuje pomocy

napisał/a: Witemagen 2015-09-30 14:06
Siemanko! Jestem juz w ostatnim miesiącu ciąży imie dla dziecka wybrałam będzie to to Marta, wyprawka prawie już jest ;) Ale nadal nie wiem czy dobrym pomysłem jest abym spała w jednym łóżku z małym dzieckiem od początku i czy w ogóle jest to dobry pomysł ? Może odrazu przygotowywać dziecko do spania samemu ?

Help me plz ;)
napisał/a: BarebaraKaw 2015-09-30 15:41
Cięzko jedno znacznie powiedzieć ja spałam z dzieckiem na początku i nie było potem problemów zeby same usypiało ale znowu syn koleżanki choć ma juz 6 lat to sam w łóżku nie usnie ... Więc lepiej aby dziecko od początku spało samo ;)
napisał/a: sanna1 2015-10-01 09:29
Nie da się tego określić co lepsze w sumie każde dziecko jest inne i do każdego trzeba podejść indywidualnie ... W sumie ciężka sprawa.
napisał/a: basia67 2015-10-02 10:37
U nas dziecko usypiało razem z nami a potem przekładalismy je do łóżeczka.
napisał/a: krasnolud1 2015-10-02 21:24
Gryczan, nie lepiej zdać się na intuicję i to co przyniesie Wam dziecko spontanicznie? Ja karmilam piersia i mimo planow ze od malego dziecko będzie spało w swoim łóżeczku, bo blablabla... spalo razem z nami bo było mi wygodniej ja karmic i nie musialam wstawac z łóżka. Potem kiedy córka spala w swoim łóżeczku czesto i mi i mezowi brakowało jej miedzy nami.
napisał/a: arachia1 2015-10-10 10:51
moja córcia od początku spała sama w łóżeczku, czasem tylko przy nocnym karmieniu zasypiałam i zostawała z nami w łóżku, ale, że mi było po prostu niewygodnie, staraliśmy się, żeby spała sama...teraz mała ma 2,5 roku i coraz częściej zdarza się, że sama idzie do swojego pokoju, kładzie się w swoim łóżeczku i zasypia bez zbędnych ceregieli my jesteśmy zadowoleni z takiego stanu rzeczy i z synkiem też zamierzamy podobnie postępować ale myślę, że to bardzo indywidualna sprawa i zależy od rodziców i od dziecka
napisał/a: sanna1 2015-10-12 10:11
Według mnie powinniście kupić łóżeczko i zobaczyć spontanicznie co będzie i jak dziecku będzie lepiej.
napisał/a: Witemagen 2015-10-13 16:01
Teraz po waszych poradach myślimy nad zakupem łóżeczka tylko ejszcze nie wiemy jakie. Teraz wiemy, że lepiej zdać się na spontaniczność i tak tez zrobimy.
napisał/a: sanna1 2015-10-14 15:16
Bardzo szeroki wybór różnego tytu łóżeczek jest tutaj [reklama usunięta] zwróć uwagę na firmę [reklama usunięta] , moi znajomi sobie chwalili produkty tej firmy.