wolno rosnący płód

napisał/a: krasnolud1 2015-01-15 14:10
Kochane, wiem że coraz rzadziej tu zalgądam, ale jak zwykle potrzebuję pomocy. Bardzo Was proszę o informację czy któraś z Was miała podobną sytuację i ma coś pocieszającego do powiedzenia..?

Według OM jestem w 8.3tc. Od początku ciąży czułam się wręcz idealnie - jakieś lekkie nudności i tyle. 12 dni temu robiłam usg, pokazało, że dzidzia jest tydzień młodsza (5.2tc) ale nawet przez chwilę nie wzbudziło to moich obaw. We wtorek zaczęłam plamić, wczoraj powtórzyłam usg i niby Maluszek trochę urósł, ale wiek wskazuje na 6.1tc. Nie ma serduszka, lekarz pokazywał przepływy krwi to praktycznie jakaś nędzna plamka pojawiła się na ścianie macicy. Hcg pokazuje 23500 u/l (czyli też nędznie bo 5-6tydzień). Biorę luteinę i duphaston i plamienie ustało. Dziś miałam iść do szpitala, ale ostatecznie lekarz stwierdził, że szkoda czekać w szpitalu, więc jutro mam powtórzyć hcg i z usg poczekamy do przyszłego tygodnia.

Napiszcie proszę czy jest jeszcze szansa, że pokaże się serduszko, czy któraś z Was ma podobne doświadczenia, że były opóźnienia, że początek kiepsko rokował, ale dobrze się skończyło?
napisał/a: sowaa1 2015-01-15 14:39
A jest szansa, że do zapłodnienia doszło później? Może dzidziuś później się zagnieździł? Nie można od razu zakładać najgorszego, tym bardziej, że beta jest spora

Mimezja napisal(a):jutro mam powtórzyć hcg i z usg poczekamy do przyszłego tygodnia.
w takim razie mocno trzymam kciuki, żeby beta pięknie urosła a serduszko w końcu się ujawniło 2 2 2 2 2 2

I koniecznie daj jutro znać!
napisał/a: krasnolud1 2015-01-15 14:59
sowaa,

sowaa napisal(a):A jest szansa, że do zapłodnienia doszło później? Może dzidziuś później się zagnieździł?
niee, jak się dowiedziałam o ciąży to wręcz byłam pewna, że jest starsze, albo nawet z poprzedniego cyklu. Pierwsze hcg pokazało też jakby mały poślizg, więc poprzedni cykl odpadł, ale teraz, już na tym etapie zamiast nadganiać, to przyrost jest maleńki. No i ten brak tętna jest najgorszy
napisał/a: KarolciaK 2015-01-15 16:06
Mimezja, kochana nie wiedzialam, ze jestes w ciazy trzymam mocno kciuki 2 2 2 2 2 2 2
napisał/a: Misiaq 2015-01-15 16:19
Mimezja, ale jeśli to jest 6 tydzień ciąży, to niewidoczne serduszko nie jest niczym niezwykłym. Odnośnie przyrostu hcg to się kompletnie nie znam, ale czy ten poziom, który masz jest "odstępstwem od normy" dla tego tygodnia ciąży?
napisał/a: ~gość 2015-01-15 16:39
napisal(a):No i ten brak tętna jest najgorszy
_________________
Moja ciąża w 7tyg na usg była z widocznym tętnem tj. bijącym serduszkiem..wcześniej był sam kropek.Wydaje mi się ,że mimo wszystko mogło dość do zapłodnienia pózniej..Mam taką nadzieje,że będzie wszystko dobrze
napisał/a: sowaa1 2015-01-17 20:35
Mimezja, masz już wyniki kolejnej bety?
napisał/a: krasnolud1 2015-01-19 22:06
sowaa, tak juz po wszystkim. Jutro bedzie wiadomo czy organizm dal rade sam sie oczyscic czy beda mnie skrobac, albo jak kto woli wykonywac abrazje. Boje sie jak cholera
napisał/a: Rooda666 2015-01-19 22:21
Mimezja, przykro mi
napisał/a: aneczka98 2015-01-19 23:06
Mimezja,
napisał/a: KarolciaK 2015-01-19 23:15
Mimezja, przykro mi kochana
napisał/a: Blanka:) 2015-01-20 08:01
Mimezja, przykro mi