Wypoczynek w SPA

napisał/a: sorrow 2012-01-18 14:25
austra, Blubel, nie rób cyrku na forum. Myślisz, że jak się schowasz za jakimś anonimowym proxy, to nie widać, że gadasz do siebie z dwóch różnych kont? Więcej wysiłku wkładaj w te reklamy szeptane, bo przestaną ci płacić.
napisał/a: austra 2012-01-27 10:15
Właśnie, najważniejsze to bogata oferta zabiegów i pakietów dla par, a nawet dla dzieci ;) Nie wiem czy w najbliższym czasie znajdę czas na wyjazd na spa, ale na termy i saunę na pewno wyskoczę!
napisał/a: StefaniaK 2012-01-27 11:14
Ja byłam w SPA Wierchomla. Zabiegi były wykonane na bardzo wysokim poziomie, hotel ekskluzywny, przyjemnie. Ale dla mnie była to trochę nietrafiona lokalizacja (niedaleko stok, góry), bo wolę morskie klimaty, ale wyjeżdżałam z narciarzami i musiałam się dostosować. Nie żałuję i polecam.
napisał/a: Sprawdzilamto 2012-01-31 18:48
jestem ogromna fanka SPA, najchetnie to otworzylabym swoj wlasny gabinet i przesiadywala tam calymi dniami :) Na przyklad taki jak Mlyn Klekotki :)


--
[reklama usunięta] moje sposoby na codziennosc, lifehacking w praktyce
napisał/a: Sokolik 2012-03-14 12:29
A tam na SPA trzeba mieć czas. A jak sie ma dzieci to sprawa się komplikuje. Ja z moim chłopem czasem wychodzę do gabinetu kosmetycznego i robimy sobie wieczór z masażami - super wiosenny zabieg na całe ciało. Potem kolacja w ulubionej knajpie i odebrać dzieciory od dziadków :/
napisał/a: dyt 2012-09-27 15:56
Fajnym SPA wg. mnie jest [Mod: reklama usunięta], stosuje zabiegi z winoterapii, leży w pięknym otoczeniu Pojezierza Brodnickiego, gdzie można spacerować pośród winnic ... z jego ofertą można zapoznać się na stronie Internetowej lub na facebooku, na jego profilu ;) [Mod: reklama usunięta]
napisał/a: kastor2 2012-11-08 23:10
Drogo, Spa ładne ale ciasne i mało atrakcji, a wpuszczają na raz nawet po 50 osób. Tylko dwie małe Sauny, fińska 4 krótkie ławki (jak dla mnie dla 4 osób) i parowa podobnie 4 ławy (tu siedząc upchani do 10 osób). Zatem kolejki do saun - kto pierwszy ten lepszy. Przy dużym natłoku możesz zapłacić na pobyt kilkaset zł i się np. do fińskiej nie załapać!
Do tego dziennie dwa seanse SPA (wybierasz jeden z terminów), tylko wieczorem - w tym wcześniejszy dla pseudo-saunowiczow w kostiumach kąpielowych. Obsługa nie pilnuje by korzystający brali prysznic po wyjściu z saumy a przed wejściem do jacuzi i basenu. Nie liczcie, że woda choćby w jacuzzi jest wymieniana codziennie.
Czasem jest więc aż słona od potu i wręcz śmierdzi !
Nie wierzcie też w cudowną wodę Grandera na basenie - to taka "turbinka Kowalskiego" dla naiwnych! Do niedawna na stronie reklamowali używanie równie cudownego środka huwa-san i jakoś po cichu to odpuścili.
Horrendalne ceny w restauracji i mały wybór dań. Duży wybór tylko alkoholu.
Przeciętny obiad od 60zł, piwo, kawa od 11zł, najtańsza butelka białej wódki od 100zł!
Ceny zabiegów SPA: 2 x droższe niż w najlepszych gabinetach w centrum Warszawy! Zanim tam pojedziesz pod kątem zabiegów sprawdź ich ceny!
www.manorhouse.pl
napisał/a: majowapolank 2013-05-29 21:08
Ja jeżdżę do SPA w Czechach. Pełen komfort, a w okolicy magiczna i klimatyczna Praga. Uwielbiam nocne spacery tymi starymi uliczkami. Z przyjemnością korzystam z oferty [mod:reklama usunięta]
napisał/a: wieslawa72 2014-03-12 16:58
Jestem ABSOLUTNIE PRZEKONANA, że to jakaś konkurencja dla Manor House, te wszystkie negatywne opinie i wypowiedzi o ciasnoscie albo niemożności skorzystania z zabiegów. Dwa razy korzystałam z usług tego obiektu, i nigdy się nie zawiodłam. Przeciwnie, ponownie chciałabym tam wrócić. Czas spędzony tam z moim mężem to jeden z lepszych okresów jakie ostatnio mieliśmy. Każdy zabieg, a było ich sporo był realizowaty z należyta starannością. Cudowna i naturalna okolica, do tego no wręcz przepiękny pałac. Co do kompleksu - my byliśmy w Termach Zamkowych. To tutaj jest bezchlorowy basen, i proszę mi wierzyć że taki właśnie jest (jestem chemiczką i zdecydowanie poznałabym się na zawartości chloru). Po wyjściu z basenu skóra jest delikatna i nawilżona. Wystarczy wytrzeć się ręcznikiem. Sauny jak najbardziej wydały nam się wielkościowo odpowiednie, każdy się zmieścił. Co do jakości i wody i kosmetyków, czy dbałości o higienę podczas prowadzenia zabiegów SPA, absolutnie nie mam nic do zarzucenia. Każdy wymaga innych upodobań kulinarnych, jednakże moje kubki smakowe jak i mojego męża były w pełni zaspokojone, kuchnia była wyśmienita. Nie co dzien mamy szansę jeść takie wykwintne potrawy. Jak najbardziej zsechciałabym tam jeszcze wrócić. Kwota sięgnęła ponad 1000 złotych, ale w taką jakość warto zainwestować, a efekty wizualne wraz z duchowymi pozostały nam do dziś.