Zapalenie pęcherza

napisał/a: diablica2 2010-09-30 23:40
No taka nasza uroda- niestety... Nic tylko trzeba postawic na profilaktykę i zapobieć tym nieprzyjemnym dolegliwościo..
napisał/a: MonikaDaria 2010-09-30 23:49
KarolciaK napisal(a):zapaleniu pecherza,z goraczka,silnym pieczeniem,bolem i sikaniem krwia

KarolciaK, ale wiesz że sikanie krwią to już nie zapalenie pęcherza tylko najprawdopodobniej kamienie? Nawet w twoim linku który wcześniej podałaś nie ma nic na temat takich objawów,a twoje rzekome zapalenie wygląda poważnie :/
Radziłabym udać się do porządnego lekarza a nie takiego co "popatrzy w oczy" i da antybiotyk
napisał/a: KarolciaK 2010-10-01 12:15
Moniś, no teraz juz nie mam takich problemow ale pare lat temu,przy kazdym zapaleniu sikalam krwia,no i ladowalam na pogotowiu,zawsze pierwsze pytanie bylo "czy jestes w ciazy" no i za kazdym razem mowilam ze nie,no to zawsze mowili ze to zapalenie pecherza i dostawalam antybiotyk,zawsze im wierzylam ,a nie mialam jeszcze wtedy neta zeby sobie sprawdzic
teraz wlasnie poczytalam o tym,po Twojej wiadomosci i jedni pisza ze to ostre zapalenie pecherza (mi tez tak mowili) a inni ze wlasnie cos z nerkami.no ale od kilku dobrych lat nie mam juz tego problemu
napisał/a: ja29 2010-10-03 23:16
Napewno sytuacja tego typu, że sikanie wiąże się z ogromnym bólem i z krwią wymaga szybkiej diagnozy a wcześniej konsultacji z lekarzem. nie można tego bagatelizować.

ale profilaktyka układu moczowego także powinna pomóc.
napisał/a: diablica2 2010-10-04 21:06
melka napisal(a):

ale profilaktyka układu moczowego także powinna pomóc.

No profilaktyka pozwala zapobiegać nawrotom choroby, warto pomyślec o stosowaniu czegoś profilaktycznie...
napisał/a: KarolciaK 2010-10-04 21:34
ja wiem dziewczyny ze profilaktyka jest dobra,ale nie dokonca jestem za tym zeby ciagle lykac tabletki.ja musialabym lykac profilaktycznie,zelazo,magnez,ascorutical,wit a + e,no i tabletki na pecherz i pewnie wiele innych rzeczy,wiec musialabym zjadac po kilka tabletek dziennie
napisał/a: diablica2 2010-10-07 20:37
KarolciaK- doskonale Cię rozumiem Trzeba się nałykać... Jedyne co ci mogę poradzić- to forme płynną- ja piję wit c w postaci tabletek musujących... [Mod: reklama usunięta] też jest dostępny w formie płynnej- hot drink
clementynka
napisał/a: clementynka 2010-10-10 19:20
Z tabletek to znam [Mod: reklama usunięta] - skutecznie, sama sprawdziłam. Można też dodatkowo pić sok z żurawiny i jeść owoce/warzywa bogate w wit.C (cytryny, pomarańcze, papryka), tylko te wszystkie sposoby trzeba stosować systematycznie i przez dłuższy czas - wtedy mają sens.
napisał/a: diablica2 2010-10-10 23:05
germa- poruszyłaś bardzo wazny tenat- mianowicie w walce z dolegliwościami ze strony pęcherza moczowego okropnie wazna jest systematyczność... Mnie się kiedys [Mod: reklama usunięta] skończył i jakos nie po ddrodze mi było do apteki- to sie doigrałam i po jakimś miesiącu miałam zapalenie stulecia:( Teraz już nigdy tego nie zrobię...
napisał/a: nie-bo 2010-10-12 12:11
nic na mnie nie działa, czego nie próbowałam - tylko termofor, podpaski mega wielkie, jakbym nie daj Boże kichnęła i [Mod: reklama usunięta], stary dobry (tylko na receptę trzeba go, więc lekarz się kłania), od kiedy nastąpiła moda na tuniki jest lepiej, bo przynajmniej nie wietrzę ustawicznie nerek
napisał/a: selavi 2010-10-12 13:19
moim zdaniem trzeba iść do dobrego specjalisty, bo takie zaleczanie i łagodzenie objawów na dłuższą metę nic nie da, trzeba się tego pozbyć raz na zawsze.
napisał/a: roszka 2010-10-15 08:34
Tez mi się tak wydaje, specjalista (dobry) powinien raz na zawsze wyleczyć przypadłość.