Biżuteria hand made - co sądzicie?

iwonakot86
napisał/a: iwonakot86 2015-07-16 16:41
entit napisal(a):Ja na jakimś portalu z obrazkami zobaczyłam fajne spdnie i postanowiłam, "a coz! zrobie se podobne"

i zrobiłam :)
Obrazek


Możecie powiedzieć, że kiczowate ale skupienie uwagi wszystkin na Tobie gwarantowane :) I ponieważ jestem pozytywną crayzolką to pasują do mnie :)


Wow, dużo czasu nad tym spędziłaś?
emka12
napisał/a: emka12 2015-07-23 12:25
Fajne spodnie :) Czy są wygodne np. do siedzenia?
napisał/a: zosiank 2015-08-19 18:20
spodnie fajne ale ja mam inny styl ubierania i raczej na takie bym się nie zdecydowała
napisał/a: galarti 2015-09-01 11:59
Problemem tego rodzaju biżuterii jest najczęściej słaba jakość.
napisał/a: countryman21 2015-09-01 13:28
Uważam, że biżuteria hand-made może wyglądać bardzo trendy
napisał/a: MartaWu85 2015-09-24 12:25
Ja lubię ręcznie robioną biżuterię i bardzo ucieszyłabym się z takie prezentu. Ostatnio choruję na ten naszyjnik: [reklama usunięta] - jest piękny!. Poza tym przy hand madeach masz większe prawdopodobieństwo, że co druga osoba na ulicy nie będzie w tym samym co Ty..
napisał/a: werafill 2015-09-25 10:25
Taka biżuteria powinna być naprawdę dobrze zrobiona by nie wyglądała tandetnie. Trzeba mieć talent aby zrobić coś ładnego. Jakiś kamyk nawleczony na srebrny drucik to nie wszystko. Trzeba mieć pomysł i to jest całe clou sprawy w biżuterii hand made i tej profesjonalnej. Lubię dobre hand made. Ale wszystko z umiarem i w dobrym stylu, fajne mogą być sutaszowe dodatki ale powinny być bardzo starannie wykonane. Pozdrawiam
napisał/a: botoszo 2015-09-26 17:34
Moje zdanie na temat biżuterii hand made jest bardzo pozytywne. Z pewnością go nie zmienię. Kiedyś na pewno zrobię coś sama.
napisał/a: getreal 2015-10-03 18:16
Widzę, że w temacie jest sporo osób, które samodzielnie robią biżuterię - ostatnio też zaczęłam w tym temacie działać i chciałabym się zapytać Was, czy ktoś próbował może już rozkręcać bardziej własną działalność związaną ze sprzedażą własnej biżuterii? Czy według Was ma sens rejestrowanie się na stronach, które pozwalają sprzedawać swoje rękodzieła przez internet, czy może bardziej opłaca się zakładać własną stronę? Myślę o tym, żeby na początek spróbować przez serwis, ale może nie warto w to inwestować czasu i pieniędzy?
napisał/a: anna1010 2015-12-02 07:43
jeśli chcesz sobie dorobić kilka stówek to nie ma sensu zakładać działalności bo możesz robić biżuterie dla znajomych. Jeśli masz dużo wyobraźni i umiesz to potem zrobić za angażuj się w to. Nikt nie wie jak potoczy się życie.
iskierka345
napisał/a: iskierka345 2015-12-08 15:30
quato napisal(a):Widzę, że w temacie jest sporo osób, które samodzielnie robią biżuterię - ostatnio też zaczęłam w tym temacie działać i chciałabym się zapytać Was, czy ktoś próbował może już rozkręcać bardziej własną działalność związaną ze sprzedażą własnej biżuterii? Czy według Was ma sens rejestrowanie się na stronach, które pozwalają sprzedawać swoje rękodzieła przez internet, czy może bardziej opłaca się zakładać własną stronę? Myślę o tym, żeby na początek spróbować przez serwis, ale może nie warto w to inwestować czasu i pieniędzy?


Moim zdaniem fajnie jest zacząć z własną stroną, może to być póki co bezpłatny blog albo fanpage na facebooku - to chyba jest aktualnie najmodniejsze. Ważnym jest, abyś pokazywała dużo projektów, żeby było z czego wybierać no i drogą raczej pantoflową rozeszła się wieść o Twoich tworach. Udzielaj się dużo na forach i innych blogach wspominając o tym, że masz własny interes i zacznij działać! Powodzenia :)