ciuch dla dzieci od polskich projektantów

napisał/a: mamabasia1 2014-02-20 15:45
za czy przeciw?

nie macie czasem wrażenia, że wszystkie dzieciaki w szkole czy przedszkolu ubrane są tak samo? jak z ksero!

co sądzicie o ciuchach od wykluwających się jak grzyby po deszczu projektantów? kilka przykładów poniżej:











napisał/a: MsAlice 2014-02-21 08:57
Wydaje mi się, że nie ma co z dzieci robic małych dorosłych. Może i podobaja mi się przedstawione w Twoim poście, to najważniejsze aby dziecko czuło sie swobodnie.
napisał/a: Kubica1 2014-02-28 11:25
a jakie są ceny u takich polskich projektantów, wydaje mi się, że zwyczajnie polskie społeczeństwo woli kupować w sieciówkach, bo tam co chwile są wyprzedaże, jeszcze nie ta zamożność
napisał/a: dotri 2014-02-28 11:43
nic specjalnego w tych rzeczach nie ma...
napisał/a: Blanka:) 2014-02-28 12:47
mamabasia, ładne, ale szału nie robią.
Poza tym strasznie denerwują mnie mamy, które ubiorą dziecko nie wiadomo jak, a potem tylko zakazują się bawić, bo jeszcze się dziecko pobrudzi. Chyba wolałabym ubrać dziecko w tańszy ciuch nawet "jak ksero", ale za to żeby nie mieć do niego żalu jak się ubrudzi i to ubranie zniszczy.
napisał/a: moniikaa 2014-03-02 19:38
Ja nie mam z tym problemu ponieważ większość ubranek kupuje babcia w USA :) Często jest tak, że przysyłam jej pieniądze, a ona kupuje śliczne ubranka dla mojej córeczki :)
napisał/a: Maras 2014-03-03 11:30
jeśli jest taka możliwość kupna na zachodzie, to świetne rozwiązanie, oni jeszcze przez dużą ilość czasu będą mieli rzeczy dużo lepszej jakości niż my