Co ubrać na komunię oraz przyjęcie komunijne?

napisał/a: Emi30 2011-05-18 17:55
A może jakiś ładny czerwony lub żółty kwiat (sztuczny) przypięty po lewej stronie.

Coś w tym stylu tylko nie rzucające się w oczy aż tak bardzo.
napisał/a: ~gość 2011-05-18 18:27
Jest sprawdzona metoda. Jak nie wiesz co ubrać, lub nie masz gotówki na szałowy ciuch są dwie metody: biała bluzeczka i spodniczka lub spodnie, lub czarny golf(lae to raczej na zimę), no i na pewni masz małą-czarną w szafie, zarzuć tlyko na to jakieś bolerko/sweterk i gotowe. :)
napisał/a: Joanna_21 2011-05-19 23:01
Emi30, a dla kogo była ta propozycja?

niespodzianka świetne rozwiązanie chyba na akademie w szkole ;) Na elegancką imprezę golfik? Mała czarna na komunię? Ja chyba nie tutejsza :D
napisał/a: ~gość 2011-05-20 19:09
Czy pasuje ta sukienka na komunię i później przyjęcie?
Buty kremowe i kremowe bolerko na to?
napisał/a: ~gość 2011-05-20 20:03
gerberek, a sukienka jaki ma kolor? Widzę delikatny seledyn, ale mogę się mylić
Sukienka sama w sobie bardzo ładna, ale ożywiłabym ją jakimiś dodatkami, z kremem będzie trochę mdło.
napisał/a: daffodil1 2011-05-20 20:05
Natalii1989 napisal(a):z kremem będzie trochę mdło.
też tak uważam :)
gerberek,
a sukienka nie podoba mi się zbytnio...a konkretniej kolor
napisał/a: Joanna_21 2011-05-20 21:47
gerberek, mi trochę się nie widzi, ale w miarę pasuje, tylko nie z kremowymi dodatkami, a z żywszym kolorem
napisał/a: ~gość 2011-05-21 08:04
Natalii1989 napisal(a):Widzę delikatny seledyn,
seledyn
Dzięki dziewczyny, miałam ja u brata na poprawinach z perełkami krótki kremowym bolerkiem i całkiem w porządku to wyglądało. Zobaczę jeszcze, dzięki za opinię.
napisał/a: Itzal 2011-05-21 09:39
Joanna_21 napisal(a):Na elegancką imprezę golfik? Mała czarna na komunię?

a czemu nie?Odpowiednio skompletowany z delikatnych tkanin golfik jest strojem eleganckim, a mała czarna jest w ogóle ponadczasowa, odpowiednie dodatkii bez problemu się nada na komunię
napisał/a: Joanna_21 2011-05-21 09:46
Pelliroja, no nie wiem ja bym nie ubrała czarnej sukienki jako chrzestna na komunię, u mnie wszystkie klientki biorą sukienki w jasnych kolorach jak ecru czy beż albo żywych np. malina, więc chyba ogólnie jest taka tendencja u mnie.
Co do golfiku - na rodzinną uroczystość (imieniny, urodziny, rocznica), firmową imprezę etc. - ok zgadzam się. Ale na komunię u nas mi nie pasuje - w tej chwili to wygląda jak małe wesele
napisał/a: Misiaq 2011-05-21 10:46
gerberek, mi się ta sukienka zupełnie nie podoba, sorry
Joanna_21 napisal(a):Co do golfiku
No ale to zależy jaki golfik, golfik golfikowi nie równy
Pelliroja napisal(a):mała czarna jest w ogóle ponadczasowa
Otóż to, mała czarna z odpowiednimi dodatkami pasuje na każdą okazję.
napisał/a: candela1 2011-05-21 12:31
gerberek, a mnie się podoba tylko właśnie kolor mógłby byc inny bo za seledynem to niespecjalnie przepadam. Kojarzy mi się z dentystą...