Figura JABŁKO , jaka sukienka na wesele ?

napisał/a: cinnilla1 2012-07-24 21:03
Mam problem ze znalezieniem dobrze pasującej sukienki na wesele. Może macie jakieś pomysły na sukienkę, która będzie dobrze leżeć na tzw. Jabłku?
napisał/a: Hecate 2012-07-26 11:21
cinnilla, jako jabłko masz pewnie trochę więcej brzuszka, ale za to piękny pełny biust :D

Będą pasować Ci sukienki z dekoltem w serek albo w łódkę i spódnicą w kształcie litery A, sukienka 'kimono', wiązana na boku ładnie podkreśli biust i odwróci uwagę od brzucha.
napisał/a: AILATAN.ka 2012-07-31 14:31
mmmmmmmmmm..... ta żółta piękna!!!!!!!!!!
skuszę się i może przy najbliższej okazji przymierzę coś podobnego :)
napisał/a: KamilaWwa 2012-08-02 11:21
A mnie się podoba ta pierwsza sukienka. Może ktos ma jeszcze jakieś propozycje? Sama jestem jabłkiem i wiem, jak trudno zakryc brzuszysko...
napisał/a: Oczarovana_pl 2012-08-16 20:55
Propnuję proste kroje. One wygladaja dobrze na prawie każdej sylwetce. Za duzo falaban i luznych materiałów moze poszerzac tu i owdzie. Proste jest zawsze modne. Dla ozywienia warto pomyslec o bizuterii.
napisał/a: Lucyna33 2014-08-27 20:09
Byłam na weselu ostatnio i sukienka jednej z mającej właśnie taką fidurę bardzo mi się podobała. Okazało się, że wcale nie była taka droga jak mi się początkowo wydawało :) po chwili rozmowy dostałam informację, że to sukienka z nowej kolekcji sugarfree. Ma też taką figurę stąd moje zainteresowanie. Zajrzałam na stronę i... zamówiłam. :)
napisał/a: inkaj 2014-09-02 09:13
Ta żółta będzie ok